Wpis z mikrobloga

Czytałem przed chwilą prowokację jednego mędrka, którzy pisał, że ten nie wierzy w istnienie mężczyzn, którzy w wieku licealnym nie przeszli inicjacji seksualnej. Sam wspominał, że wyjeżdżał gdzieś z paczkę znajomych i bez trudu podrywał laski, które na niego leciały. Tak sobie myślę, że może jakbym nie wyglądał, tak jak wyglądam (to znaczy, jakbym był przystojniejszy i dużo wyższy) to pewnie w czasach technikum sam obracałbym się w bardziej doborowym towarzystwie i bez problemu umówiłbym się na swoją pierwszą randkę, a może nawet zasmakowałbym zakazanego owocu przed osiemnastką. Niestety, nie każdy w życiu ma takie szczęście, jak on.
#przegryw #przegrywpo30tce #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@? #nienawiscdosamegosiebie
CulturalEnrichmentIsNotNice - Czytałem przed chwilą prowokację jednego mędrka, którzy...

źródło: Tadeusz Drozda

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CulturalEnrichmentIsNotNice: niby prowokacja, ale ludzie w prawdziwym życiu na prawdę tak myślą i jest poza ich umiejętnością pojmowania fakt że można być prawikiem mając 20lvl wzwyż. Fajnie jakby jeszcze na ich ignorancji się kończyło, ale jeśli zobaczą taki okaz to nawet dorośli ludzi nie mogą przejść obojętnie i otwierają cały wachlarz docinek i gnębienia psychicznego. Ja nigdy nie przyznałem się nikomu że jestem prawikiem, ale po moim zachowaniu i to
  • Odpowiedz
@CulturalEnrichmentIsNotNice: U mnie na 30 osób z klasy szkoły średniej (20 mężczyzn i 10 dziewczyn), które kończyliśmy już ponad 15 lat temu, tylko 7 gości nie ma żon, z czego:

- 2-ów poszło na księży,
- 1 był i nadal jest aseksualny (ale bardzo spoko ziomek),
- z 1 nie ma z nim kontaktu, więc właściwie nie wiadomo,
- 1
  • Odpowiedz