Wpis z mikrobloga

Szybko kupować 1/20000 nic nie wartego udziału! Niedługo będzie zabezpieczenie sądowe pewnie przed tego typu transkacją i licytacja ap. 504. Szybko! Btw. czy nie powinna zająć się tym KNF? Ta kasa z konta zaraz pewnie znajdzie się gdzieś w ZEA albo na Malcie... #zaorski #inwestycje #nieruchomosci #hazard #gielda
vabun-classic - Szybko kupować 1/20000 nic nie wartego udziału! Niedługo będzie zabez...

źródło: Screenshot 2024-01-07 at 19-57-38 Epicki Flip - Ten widok jest zbyt piękny dla jednego zblazowanego spekulanta!

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@vabun-classic: KNF nie umiał zablokować #!$%@? polskich inwestorów na grube miliardy przez ukraińskiego oligarchę (Kernel) więc na pewno będzie bardzo aktywny w sprawie tego, że ktoś sprzedaje swoje mieszkanie XD
  • Odpowiedz
@vabun-classic: Chłop sprzedaje mieszkanie na złotej podzielone przez 5000 osób xD?

Przecież to jest mistrzowski trolling. Nikt już nigdy w tym mieszkaniu nie zamieszka (tzn zamieszka, ale będą dymy) niemożliwe będzie sprzedanie tego bo nigdy nie sprzedasz 100% udziałów. No i pozostałe mieszkania stracą na wartości bo im się randomy z "udziałem" będą pałętać xD. Znajdą się też osoby, które będą męczyć rozpoznawalną "elytę" mieszkającą tam.

+ czynsz xD. Trzeba
  • Odpowiedz
@vabun-classic: domyślam się że mieszkanie ma zrobiony jakiś biznes plan i co miesiąc dostaje się pieniądze z wynajmu tak ? Tak orientacyjnie za 5000 zł zakupu z 17 zł na konto powinno przychodzić. Czy poprostu kupuje i każą mi spadać ? Ale jak ktoś to weźmie to jest najbardziej gorący kartofel jaki widziałem :p bardzo dużo minusów i żadnych plusów :)
  • Odpowiedz
No i pozostałe mieszkania stracą na wartości bo im się randomy z "udziałem" będą pałętać


@MateMizu: To wtedy za pozostałe miliony wykupi taniej mieszkania dookoła. Zarząd sprytnie wywali kilka tysięcy udziałowców wykupując ich akcje za grosze, złota znowu zyska na wartości i będzie można sprzedać kilka mieszkań po wysokiej acz uczciwej cenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz