Wpis z mikrobloga

@Pepega tia… urodziłeś się i już na porodówce cały świat stwierdził że będzie Cię gnębił XD

Typie… ludzie wokół z reguły mają dobre serca i są przyjaźnie nastawieni. Jasne, że trafia się patologia i idioci ale jeśli masz problemy z dogadywaniem się z ludźmi przez cale przedszkole, cala podstawówkę, całe gimnazjum i liceum oraz na studiach. Jesli ciągle czujesz się gnębiony i że społeczeństwo jest źle nastawione do ciebie to powinieneś połączyć
tia… urodziłeś się i już na porodówce cały świat stwierdził że będzie Cię gnębił XD


@Notes: Czyli negujesz istnienie uwarunkowań, przez które ludzie odbierają cię inaczej od innych przed zamienieniem słowa? Słyszałeś kiedyś o efekcie aureoli?

Typie… ludzie wokół z reguły mają dobre serca i są przyjaźnie nastawieni.


Nie no, wiadomo - ludzie generalnie są mili.

Jasne, że trafia się patologia i idioci


Nie no, wiadomo - nie wszyscy tacy są.
@Eteres no tak. Lepiej siedzieć o chlip chlip na tagu i jeszcze trochę powyzywać normictwo i kobiety…
Jest marny promil osób które mają faktyczny problem jak jakieś trwałe kalectwo albo oszpecenie. Resztą to tylko leniwce którym się nie chce.
Wyjdź z piwnicy i się przyjrzyj tym wszystkim parom na ulicy. Same chady 11/10 i modelki 12/10
Wcale nie ma zakolakow z brzuchami i paszteciar z tłustymi włosami. Nie wspominając o tym, że
no tak. Lepiej siedzieć o chlip chlip na tagu i jeszcze trochę powyzywać normictwo i kobiety…


@Notes: Gdzie tak napisałem? Po którym fragmencie to wnioskujesz?

Jest marny promil osób które mają faktyczny problem jak jakieś trwałe kalectwo albo oszpecenie. Resztą to tylko leniwce którym się nie chce.


Wiesz, że nie trzeba być kaleką żeby być zdyskwalifikowanym na polu fizyczności?

Wyjdź z piwnicy i się przyjrzyj tym wszystkim parom na ulicy. Same
@Eteres też jestem wykopkiem i przecież to wcale nie jest wyzwisko. Chyba że ty jesteś tak wrażliwy, że samo spojrzenie w twoją stronę cię już krzywdzi.
Bingo to można robić z przegrywowych wysrywow. Napisz mi jeszcze „ok oski” i „#!$%@?” to będę miał komplet.
Macie kompletny brak logiki i tkwicie w błędnym kole. „pije bo jestem przegrywem dlatego jestem przegrywem bo pije”

Gdzie jest taki trend? Na instagramie? Bo może mieszkam w
@Notes: Nie zauważyłem u poprzednika przejawów arogancji, a jedynie merytoryczny punktowanie Twojej wypowiedzi. Nie pozostaje mi nic innego, jak zgodzić się z nim i powtórzyć: to, co najważniejsze nie zależy od nas. Cała reszta przychodzi niemal na auto-pilocie. Nie ma czegoś takiego jak praca nad sobą. Przynajmniej nie w aspekcie odbioru społecznego.