Wpis z mikrobloga

Ale mnie bawi, jak fani żużla próbują się bronić, porównując go do siatkówki, która też rzekomo nie jest popularna xD Tak się składa, że siatkówka jest bardzo popularna w kilku krajach i dość popularna w kilkunastu co najmniej. Poza tym jest sportem, który uprawia się na całym świecie hobbystycznie lub w szkole i niezależnie od tego czy ktoś się nią interesuje, chyba każdy w nią grał.

Co więcej, siatkówka jest dużo młodszym sportem od piłki nożnej czy koszykówki i obecnie jej popularność rośnie w zatrważającym tempie w Azji, gdzie w Filipinach mimo braku profesjonalnej ligi i drużyny przychodziło po 15 tysięcy na mecze Ligi Narodów.

A żużel? Sport polski powiatowej xD Tu już nie chodzi nawet o cały kraj, a o to, że na żużel chodzą głównie janusze z małych miast i wsi, a za granicą na meczach ekstraligi nie ma nawet trybun na stadionach xD To literalnie poza miastami przemysłowymi z gigantyczną ilością januszexów, nie jest nigdzie popularne na świecie xD

Na zdjęciu fani na meczu reprezentacji Słowenii (kraj wielkości Warszawy) podczas Euro Volley 2019

#zuzel #bekazpodludzi #sport #mecz #heheszki #takaprawda #patologiazewsi #patologiazmiasta
Kopyto96 - Ale mnie bawi, jak fani żużla próbują się bronić, porównując go do siatków...

źródło: IMG_7429

Pobierz
  • 20
@Kopyto96: żużel to sport dla prawdziwego prawicowego samca alfa, coś jak nascar w USA albo monster trucki i tak trzeba go promować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A siatkówka nigdy nie będzie bardzo popularna (chociaż żużel masakruje, nie oszukujmy się, jestem hejterem siatki ale masz rację) bo nie ma bardziej fizycznie dyskryminującego sportu niż siata, nawet koszykówka jest lepsza pod tym względem
  • 0
@Patres: Warszawa xD Czyli tylko Polska i zlot januszy. To masz, przebijam. Otwarcie MŚ i ME to było ok 65.000, więcej niż na żużlu.

Teraz dawaj z innego kraju bez Polaków, bo ja to mogę zapodać z Włoch, Brazylii, Iranu, Filipin, Japonii, Słowenii, Turcji, Bułgarii, a nawet z Niemiec, Serbii i tak dalej.
Kopyto96 - @Patres: Warszawa xD Czyli tylko Polska i zlot januszy. To masz, przebijam...

źródło: 585bf3bde89d3_o_medium

Pobierz
@Kopyto96 przykro mi z powodu twojej flustracji, ale mam wrażenie że próbujesz bronić tezy którą sam sobie wymyśliłeś: "fani żużla próbują się bronić, porównując go do siatkówki, która też rzekomo nie jest popularna" nikt tak nie twierdzi. Siatkowa jest popularna, a teksty o wieśniakach, januszach tylko pokazują w kim jest problem i bardzo to smutne. Miłego dnia Mireczku!
@Kopyto96 czy to udowadnia, że siatkówka nie jest popularna? Absolutnie nie, ale faktem jest ze żużel na żywo jeżeli chodzi o ligę to przyciąga największą liczbę kibiców przebijając nawet pilke nożną, ale nie ośmielibym się stwierdzić że żużel jest bardziej popularny niż piłka nożna bo to wszystko zależy jak zdefiniujemy czym jest popularność. Mniej flustracji mordeczko!
  • 0
@Patres: Czy ty próbujesz porównywać hale do stadionów? Gdzie hale często mają pojemność 2000-3000 miejsc? Wiesz o ile mniejsze jest boisko do siatkówki od toru żużlowego?

Poza tym, dalej dajesz przykład Polski. A ja nie zaprzeczam, że w Polsce to szalenie popularny sport.
@Kopyto96: piecze dupa że "ta garstka ludzi" co chodzą na żużel potrafią wysłać SMS czy tam cokolwiek zrobić co się głosuje, a kibice piłki co niby najwięcej ja świecie nie potrafią?
Jakby żużel nie był popularny, to canal plus nie płacił takiego hajsu za rozgrywki.
Nie mam pojęcia dlaczego akurat siatkówka ma takich placzliwych frustratow za kibiców
Wiecznie pokrzywdzeni że ich ukochany sport nie otrzymuje należnego uznania i uwagi, czują potrzebę udowadniania jaka ta siata jest ciekawa i płakania że za dużo ludzi śmie interesować się inna dyscypliną