Wpis z mikrobloga

Może katolickie wychowanie, "to grzech" itp.?


@muguet: Raczej tak się mówi o protestanckim wychowaniu- kraje skandynawskie, Holandia w opozycji do katolickiego, które raczej promuje seks i dużą liczbę dzieci- Włochy, Irlandia, Hiszpania. No i jak widzisz czynników jest wiele i chyba religia nie jest tym, którego szukasz.
jak polak chce tylko zwalić konia cipą i nie ma pojęcia o całym tym specyficznym tańcu/grze, takie ulane mariusze to 40s 5 ruchów frykcyjnych i koniec


@wonsz337: ciekawe jest to, ze z mojego doswiadczenia wynika cos wrecz przeciwnego, polskie kobiety nie potrafia sie kochac i stad te problemy z dochodzeniem, niestety, ale moje doswiaczenie jest jak z tego mema...
no ale najlepiej wine zwalic na faceta, mimo iz kobieta jedyne co
kfiateknaparapecie - >jak polak chce tylko zwalić konia cipą i nie ma pojęcia o całym...

źródło: comment_Iodkht7aWOrfdyyQmUTJsNUShdaNulhx

Pobierz
Do tego 7 na 10 kobiet ma orgazmy wielokrotne. Tyle w anglojęzycznym internecie, bo w krajowym 6 na 10 p0lek ma problemy z orgazmem.


@kosmita: rozumiem że wpis baitowy bo z jakiejś przyczyny bez linków do badań:
https://en.wikipedia.org/wiki/Orgasm_gap
powiem więcej, patrzę na kolory tego anglojęzycznego internetu i jakoś identyczne z Polską:
https://www.vox.com/2014/5/7/5662608/in-different-area-codes
na pewno porównujesz te same rzeczy? To że ktoś miał orgazm wielokrotny nie znaczy że nie może mieć problemów
UsmiechNiebios - >Do tego 7 na 10 kobiet ma orgazmy wielokrotne. Tyle w anglojęzyczny...

źródło: global_orgasm_gap

Pobierz
@nobrain: wystarczy ze wejdziesz na wp.pl onet.pl czy na facebooka
Moge specjalnie dla ciebie podsylac linki o kolejnych glupotach.

Dzis czytalem artykul o cucolkdach na wp.pl :p
Oczywiscie zgadnij jaka grupa najgorzej tu wypada. Zgadza sie, polscy mezczyni.
nie da sie ukryc ze w polskiej przestrzeni medialnej trwa totalna nagonka na polskich mezczyzn

jestesmy najgorsi we wszystkim


@Krol_Karo: wynika to z tego, że mało mamy rodzimych mediów, a duży udział naszego rynku medialnego to korporacje zachodnie
@Krabonara: Zgadzam się. Dużo zależy od wychowania Swoje się w życiu pobawiłem. I wszystko zależy od nastawienia. Dziewczyny z młodszego pokolenia mają już większy luz ale często to nie materiał na partnerkę na całe życie i matkę Twoich dzieci. Byłem z jedną pewnie z 3 lata dawno temu. Ale związek opierał się tylko na seksie. Zabawa bez trzymanki. Ale pustka w głowie. Jak zaczęło się prawdziwie życie poszła do innego bolca.
@Xuzoun i wracany do podstaw. Co oznacza dużo partnerów?
Jak dziewczyna straciła dziewictwo w wieku 18 lat i poznajesz ją jak miała załóżmy 23 lata to policzmy… załóżmy że spotka się z kimś przez pół roku… czyli dwóch partnerów na rok ;) 18, 19, 20, 21, 22, 23… 6 lat razy dwóch partnerów to daje 12 typa XD czyli skromna dziewczyna co lubi seks i miała stałego partnera przez pół roku w
Orgazm u kobiety to wypadkowa wielu czynników. W tym wszystkim istotny jest sam nastrój, czy gra wstępna (zwał jak zwał). No i samo przygotowanie do aktu :D Jak facet śmierdzi, jest nie zadbany, to ciężko oczekiwać większych zachwytów. Oczywiście działa to w drugą stronę.

No i księżniczki, które pomyliły rzeczywistość z filmem i oczekują akcji jak w 50 twarz greya, tym samym leżąc jak kłoda.

Dobry seks to odpowiedni wysiłek włożony po
@Notes: ok, pokaż no w jakim kraju 12 partnerów dla 23 lat uznawane jest za niedużo. Bo to że czytasz wykop to wiemy, a teraz podeprzyj źródłami swoją opinię odnośnie innych krajów, bo serio jestem ciekaw na jakie artykuły i statystyki się powołujesz. Może się czegoś nauczę.
Może katolickie wychowanie, "to grzech" itp.?


@muguet: To powinno wtedy jeszcze bardziej podkręcać, jak wszystko co zakazane a, że tak nie jest to może p0lki dają tak dużo, że im seks spowszedniał? xD