Wpis z mikrobloga

@kosmita: Zależy od twojego SMV. Jak robiłem looksmaxing to 3-4 dotknięcia i nią telepało, jak się ulewałem to dłużej. Serio. Samych orgazmów ciężko doliczyć, bo różnie nimi targa, czasami są oddzielne, czasami potrafi przez 15 minut wierzgać aż ciężko utrzymać łapy w "instrumentach", niektóre długo orgazmują i mają po tym bolącą cipkę.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios

Światowym rankingiem największej liczby partnerów seksualnych zajmuje się Turcja – z badania wynika, że tutejsi ludzie mają średnio 14 partnerów seksualnych przez całe życie. W dalszej kolejności plasują się mieszkańcy Islandii, Nowej Zelandii i Australii: twierdzą, że kładli się spać średnio z 13 osobami. Na drugim miejscu znajduje się Republika Południowej Afryki z 12,5 partnerami seksualnymi. W Skandynawii zmiany partnerów również wydają się częstsze: w Szwecji, Finlandii i Norwegii liczbę partnerów seksualnych podaje się średnio 12.


Wprawdzie mowa tutaj o liczbie partnerów przez cale życie i są to też dane zawierające i facetów i kobiety ale… zaraz przejdziemy dalej :)
Poniżej na obrazku masz wykres ilu partnerów mają takie Niemki i Niemcy już z odróżnieniem na płeć. W prawdzie liczby te nie doganiają moich wyliczeń ale nigdzie nie napisałem, ze moje wyliczenia są oparte o prawdziwa osobę. Nie liczę nikomu partnerów
Notes - @Usmiech_Niebios 
 Światowym rankingiem największej liczby partnerów seksualn...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
Światowym rankingiem największej liczby partnerów seksualnych zajmuje się Turcja – z badania wynika, że tutejsi ludzie mają średnio 14 partnerów seksualnych przez całe życie. W dalszej kolejności plasują się mieszkańcy Islandii, Nowej Zelandii i Australii: twierdzą, że kładli się spać średnio z 13 osobami. Na drugim miejscu znajduje się Republika Południowej Afryki z 12,5 partnerami seksualnymi. W Skandynawii zmiany partnerów również wydają się częstsze: w Szwecji, Finlandii i Norwegii liczbę partnerów seksualnych
  • Odpowiedz
@pedros92: Że to obrzydliwe. Zdaję sobie sprawę, że tutaj pisze o tym pewna grupa osób, ale czytając Wizaż to wiele kobiet ma z tym problem- ich faceci lubią lody, ale zrobienie minety ich przerasta.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios no ale dalej nie odpowiedziałeś na pytanie… jaka liczba partnerów jest dla ciebie odpowiednia?
Ja wiem, że każdy z was chciałby mieć dziewicę ale niestety to nie wypali ;) i jak sam widzisz w statystykach (które do końca próbujesz podważyć) jeśli wykopki nie ruchają to nie znaczy, że inni nie ruchają
  • Odpowiedz
@Notes: jakie to ma znaczenie? Interesują mnie statystyczne trendy a nie anegdotki.
Nie wiem też kim są "my", brzmi jak grupa urojona, ale odpowiem: nie interesuje mnie liczba partnerów bo nie interesują mnie stałe związki. Tak samo nie interesuje mnie zawód, wykształcenie itp. A ciebie jak już tak wchodzimy w szczegóły jaka liczba partnerów przerośnie i czemu akurat taka?
Nie podważam też statystyk a to co napisałeś przed ich przeczytaniem.
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios no jestem też wykopkiem. Na! Ten portal zszedl na takie psy, że ostanio dorobiłem się bordo za szitposting (°°

No to zgodnie z danymi które wyżej przytoczyłem przecięta 23 latka ma na koncie 4 partnerów co dla przeciętnego przegrywa jest nie do zaakceptowania ;)

Ja w swoim życiu jak miałem poniżej 30 to statystki zawyżałem. Teraz żyje w małżeństwie ale
  • Odpowiedz
co dla przeciętnego przegrywa jest nie do zaakceptowania ;)


@Notes: ma pan dowód? Kim w ogóle jest przeciętny przegryw? Kto robił badania?
Przed chwilą pisałeś do mnie "wy", już nim nie jestem? Starczyło mnie zapytać o moje oczekiwania odnośnie ilości partnerów?
To jest to kryterium przegrywu?
Dla mnie mozecie się i z mężczyznami spotykać, tak jak pisałem anegdotki są
  • Odpowiedz
@kosmita: baba leży jak kłoda z rozłożonymi nogami i zdziwiona że słaby orgazm albo wcale, a poza tym jest przyzwyczajona do swojego wibrującego 40cm dildo co robi jej jajecznicę z flaków każdego wieczora... i przyjdzie taki chłop i choćby się nie wiadomo jak starał na tej kłodzie, to on łyżką w wiadrze nie zamiesza. Potem babski standardowy płacz "gdzie te chłopy?", a gdzie te baby? a raczej gdzie te drobne
  • Odpowiedz
@Rysiek1534: O dziwo, im dalej na wschód Europy tym więcej czasu kobiety poświęcają na higienę i dbanie o ciało. Czyli u nas nie jest tak źle ;) No ale zgadzam się- wielu mężczyzn nie myje penisów, mają ser w majtkach, no nie.
  • Odpowiedz
  • 1
@notset A nie wpadłeś na to że taki mężczyzna mógłby wziąć takie dildo i pobawić się z kobietą ?.
Trochę pomysłu, chęci przełamania rutyny - to może być pierwszy krok.
Jak babę klepie się jak młotkiem blachę to sukcesów nie będzie.
  • Odpowiedz
@kosmita może dlatego, że faceci myślą, że jak dotchna cycka przez 30 sekund to baba będzie już gotowa na segs, albo myślą, że ta minuta zanim dojdą wystarczy, żeby i ona doszła, a potem żeby chociaż pomoc jej dojść czy coś to albo idą zapalić albo spać albo się myć xd a potem olaboga czemu baby nie dochodzą xD
  • Odpowiedz