Wpis z mikrobloga

Generalnie to bardzo dużo kobiet na świecie ma problem z orgazmami pochwowymi


@peszek_leszek: dlaczego "problem"? Orgazm pochwowy ma zdecydowana mniejszość kobiet w porównaniu do orgazmu łechtaczkowego, bo to wynika z anatomii, i nie ma w tym nic złego - nie ma lepszych i gorszych orgazmów. W dodatku w gruncie rzeczy nie istnieje coś takiego, jak "orgazm pochwowy", bo każdy tak naprawdę wynika z pobudzania unerwienia łechtaczki - zarówno orgazm wynikający
  • Odpowiedz
@kosmita: totalnie nie wiem, moze wychowanie jakby seks nie istnial nawet po slubie? Moze jakis inny problem?

Spojrz na statystyki cesarki - na calym swiecie wiekszosc rodzi naturalnie a polska w rankingu cesaerek jest najwyzej w rankingach.

Tak luzno rzucam bo obie sprawy sa "okołoginekologiczne”
  • Odpowiedz
Nie podali odchylenia standardowego,


@Usmiech_Niebios: tu sie #!$%@? do wykresu dla gospodyn wiejskich czytajacych artykuly na plotek.pl

Nie uwłaczając - dla mnie to przejaw tępoty, a sama sugestia że Polska jest w jakikolwiek sposób wyjątkowa musi zostać poparta
  • Odpowiedz
oho.. na brak argumentow i podanie wykresu, ze ludzie do 25 roku zycia maja po kilku partnerow zaczelo sie wyzywanie!

Trzeba się naprawdę starać aby mieć takie problemy z czytaniem moich postów. Ale tak, nie miałeś argumentów a raczej - najpierw rozpisałeś tezy a potem szukałeś argumentów pod nie. W nauce robia to albo ludzie tępi albo przekupieni, wybrałem lżejszą opcję ( ͡° ͡°)

ty lubisz uwazac ludzi za tępaków? jakos cie to dowartosciowuje? moze cos probujesz tym ukryc?


@Notes: psychoanaliza na poziomie, jeżeli ktoś nie umie wyciągnąć wniosków
Usmiech_Niebios - > oho.. na brak argumentow i podanie wykresu, ze ludzie do 25 roku ...

źródło: 8afcc4cd8f487e6a7a544b43a40ad17996df3abd5a5497d37423f8f6f7f3f1f5

Pobierz
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios przecież dalem tępy debilu dane z oficjalnych stron państwowych. Skoro potrafią komunikować się wyzwiskami baranie poerdolony to będę się trzymał twojego poziomu wieśniaku bez wykształcenia.
Za to ty wklejasz mapkę i coś #!$%@? o tym że dwa kraje mają podobne kolorki…
To może debilu upośledzony ogarnij se jakieś kolorowanki anime jak masz problem z analizowaniem danych. Pisanie wierszy i bycie humanistą już ci zryło dekiel tak jak i alkohol. Tepaku
  • Odpowiedz