Wpis z mikrobloga

Chciałem przypomnieć, że klaun który jest teraz prezydentem i blokuje powrót polski do normalności wygrał wybory przez sfałszowanie. Od Rafała Trzaskowskiego dzieliło go 2%, które to zyskał dzięki agitacji wyborczej TVP, kościoła i TV trwam. Są to jedne z najbardziej wpływowych mediów w Polsce i prawie pewne jest że codzienna propaganda anty Trzaskowska i promowanie AD przesunęły wynik o więcej niż 2%.

W tamtym czasie każdy o tym wiedział, ale wiadomo było też że protesty i tak zostaną wyśmiane przez pisowców i nikt z tym nic nie zrobi. Towarzysz duda powinien być przez obecny demokratyczny rząd wywieziony na taczce prosto do więzienia za współpracę przy zamachu stanu.

#polityka #bekazpisu
wykopowynoob - Chciałem przypomnieć, że klaun który jest teraz prezydentem i blokuje ...
  • 38
@wykopowynoob: Gdyby Czaskowsky został wystawiony od razu to może miałby większe szanse a teraz niech lepiej wygra Czadownia i ...... No i był covid i rozprysk elektoratów - narodowcy poszli na Bosaka, korwiniści na Tzaskowskiego albo olali temat, była za niska frekwencja połączona z nieuczciwą kampanią
nierówne to by były gdyby wygrał bo miał więcej sponsorów czy miał lekką przewagę pod jakimś względem. Tutaj przez cały czas była agitacja i nielegalne wsparcie przez państwowe media oraz organy państwowe więc to wygrana to 100% oszustwo


@wykopowynoob: oj tak byczq +1
Ludzie traktują to jako jakiś wybryk, lekkie nagięcie zasad, kiedy to powinna być jedna z największych afer III RP.
Miejsce Dudy jest w pierdlu, a nie na stołku
@Mtsen: Faktycznie, aczkolwiek nierówne jest imo synonimem, może trochę lżejszym w wybrzmieniu, ale jednak. I tak jak reszta osób pisze pod postem, były one nieuczciwe w sposób absolutnie bezprecedensowy, podsłuchy, telewizja i spółki skarbu państwa angażujące się w sposób rodem z jakiś krajów autorytarnych. Podobnie zresztą było w 2023, z referendum - pomysłem wprost z Węgier.

Aczkolwiek używanie słowa sfałszowane jest nie na miejscu. Bo Duda za sprawą manipulacji, podstępów i
@wykopowynoob: chciałbym przypomnieć że gdyby ** nie wystawiło jakiegoś lewicowego parodysty to od 3 lat Najjaśniejszą Rzeczpospolitą Polską rządziłby Pan Prezydent Szymon Hołownia który jako jedyny w sondażach wygrywał z Dudą. Niestety politycy z czaskowskim na czele zamiast kierować się interesami Polski, pokierowali się interesami partii i zamiast dopuścić do rozpadu po i w drugiej kolejności pisu utrzymali tego trupa aż do dzisiaj.
@wykopowynoob: typowy wykopek, zasugeruj że święte po coś #!$%@?ło, od razu dostajesz sugestie bycia ***owcem. Tak się składa że zachowałem się z obrzydzeniem ale tak jak większość. W pierwszej rundzie na Bosaka, w drugiej na czaskowskiego.
@Gluptaki: przecież metody orbana też są zaczerpnięte rodem z rosji. Przejęcie telewizji publicznej i koncernów naftowych i opłacanie z tych pieniędzy propagandy, wykupowanie prywatnych gazet/mediów. Tak robił putin ze swoimi oligarchami, orban z oligarchami i kaczor z orlenem i obajtkiem.