Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
31 lvl here. Może za dużo Wykopu, może za dużo ogólnie Internetu, ale chyba wpadłem w pułapkę myślenia, że w związki z rówieśniczkami, lub dziewczynami starszymi od siebie wchodzą jedynie mężczyźni, którzy nie mają lepszych (czytaj: młodszych od siebie) opcji. Czy w realnym świecie ludzie myślą podobnie, czy tak naprawdę nikt nie zwraca uwagi z kim idziesz przez życie? #zwiazki #niebieskiepaski #redpill #blackpill



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: w bliskim otoczeniu mam 3 facetów, którzy świadomie związali się z kobietami starszymi od siebie (sami będąc jeszcze przed 30) i to kilka lat temu, wszystkie związki przetrwały próbę czasu i nic nie wskazuje na to żeby miało się to zmienić. Zdecydowanie za dużo wykopu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Czy w realnym świecie ludzie myślą podobnie


Tak, też nie wyobrażam sobie wziąć starej baby, a tym bardziej nie dziewice.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ”nie znam - to znaczy be. Typowa p0lka jest typowa.”
Typowy p0lak, który jest toksyczny i musi obrażać, bo ma ból d--y.
XD Jak rozmawiasz z ludźmi, którzy rozmawiają z innymi ludźmi, to jesteś w stanie mieć jakiś ogląd na rzeczywistość.
Na pewno jest mnóstwo par studentka i 30-latek - yhm, taaaa.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Akurat razem ze znajomymi weszliśmy w wiek 30+ i wielu się nastoletnie związki porozpadały i szukają nowych. W moim otoczeniu 100% osób w wieku 30+ umawia się z innymi osobami 30+, co zresztą się potwierdza jak popatrzysz w statystyki.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: odpowiedzi ludzi pod tym wpisem rozbrajają.

Gość pyta czy to prawda że BRAK OPCJI w postaci młodych dziewczyn sprawia, że mężczyźni randkują ze starszymi lub rówieśniczkami.

Po czym dostaje odpowiedzi „nie, u mnie w otoczeniu dużo jest związków 30+ i 30+” - wow serio? XD a wiecie dlaczego? Bo właśnie Ci mężczyźni nie mają opcji w postaci młodych dziewczyn więc biorą to na co ich stać.

W moim świecie
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Mam 24 lata byłem w związku długo, posypało się. Na pewno nie będę szukał starszej niż 21 lat.
Z młodszymi lepiej mi się rozmawia, nie są tak sfrustrowane życiem, jestem dla nich ciekawy bo już trochę przeżyłem. Rówieśniczki mi nie w smak jak każdemu facetowi po 20stce, jak ktoś mówi inaczej to kwestia indywidualnych upodobań lub w 90% brak innej opcji

Na co mi 24 latka skoro leci na mnie 19 letnia rakieta która nie miała 20 chłopów przede mną i jest mną zafascynowana? Po co mam znosić czyjeś traumy, problemy, skoro one i tak tego nie doceniają przeważnie? (są wyjątki)
Jeżeli miałbym się spotykać z rówieśniczką to tylko z taką która była również jak ja w długim związku bo to rokuje. Już nie mówiąc, że i tak się nie spotykam z polkami tylko szukam Ukrainki xD
  • Odpowiedz