Wpis z mikrobloga

@onea: wśród moich znajomych zaszczepieni częściej chorują bo… zaszczepili się ci, którzy zawsze częściej chorowali. Jako ze znali swój organizm i wiedzieli ze tanochrona jest im potrzebna to się zaszczepili
@onea: Chorują wszyscy, ja się szczepiłem w '21 i na święta byłem chory, moja córka nieszczepiona też była chora, kolega szczepiony też był chory oraz jego nieszczepiony brat choć ten to ma szczęście bo to jego trzeci raz gdy ma COVID.
@Bigbluee: ja znam kogoś, kto zna kogoś, kto z kolei zna kogoś, kto mówi, że nie masz różowej, ale za to kapelusz z folii leży idealnie na twoich zakolach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@onea: o ile ja nie wziąłem ani jednej dawki (miałem brać, ale na szczęście zaczęli tak #!$%@?ć i wyszły takie przewały, że jak przyszła moja kolej to nie wierzyłem im już ani trochę), ALE...

ale ja nie miałem nadwagi, nie paliłem, nie piłem, jeździłem codziennie na rowerze do pracy, nawet sobie na keto wszedłem przez jakiś czas, witamina D, ivermectin (bez większego przekonania ale skoro brak skutków ubocznych...). Covid przyszedł, jedna
@mlody221: Ja ci tylko mówię jak było. Przecież nie podam ci nazwisk bo i tak by ci to nic nie dało..... Każdy sobie wierzy w co chce ale jak masz to na papierze udokumentowane to zostaje jedynie argument foliowej czapki jaki zaprezentowałes.
@onea: mam znajomych z studiów którzy wzięli po 5 dawek no bo przecież trzeba było pojechać na wakacje. Znajomi z mojego rodzinnego miasta mieli #!$%@? na szczepienia łącznie ze mną. Efekt jest taki, że ziomki z studiów to chorzy co chwilę, nawet w lato. Ja i znajomi z rodzinnego miasta już nawet nie pamiętamy jak to jest mieć katar. Ogólnie zauważyłem taką tendencję jak ty, po szczepieni znajomi chorzy co chwilę,
@onea: nie jest to żadna reguła ani nic ALE całe życie nie chorowałem, miałem końskie zdrowie, nigdy nie miałem nawet gorączki - nie wiedziałem jakie to uczucie (co lubiłem zarzucić jako funfact na imprezach)...
No i zaszczepiłem się dla świętego spokoju na ten głupi covid.
Od tamtej pory jak lekko zawieje to już jestem przeziębiony - co prawda nadal choruje tak max dwa dni ale ewidentnie coś mi się #!$%@?ło w