Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że nie da się być samemu szczęśliwym a przede wszystkim zdrowym psychicznie. U mnie w miasteczku 20 k mieszkańców jak jakiś chłop był starym kawalerem to były 3 opcje: alkohol, magik, lub to, że był wariatem (w sensie jakieś grube odchyły typu schizofrenia).

Nie było normalnych samotnych facetów. Każdy kończył na dnie. Tyle, że w tamtych czasach kawalerów było stosunkowo mało.

Teraz inceli i samotnych mężczyzn jest około 50%. Za 10-15 to wszystko #!$%@?. Nie da się utrzymać takiej masy samotnych chłopów w zdrowiu psychicznym. Jestem ciekaw co się wydarzy, ale przyszłość nie maluje się w kolorowych barwach.

#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn
  • 37
  • Odpowiedz
@Dollcel: facet może i bywa nikim, ale mężczyzna zawsze pozostaje sobą, znajduje sobie jakiś cel, bez względu na to jaki by ten cel nie był xD
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN Ja tam od 3 lat jestem singlem. Bujam się z ziomeczkami po wiosce (mieszkam na wsi) chodzimy razem na siłkę, bieganie i gramy w gierki. Ostatni raz gołą babe na własne oczy widziałem pół roku temu. Czy tęsknie za byciem w związku? Nie. Czy jestem szczęśliwy? Tak. Darujcie sobie takie traktowanie kobiet jako istotę wyższą.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: no i bardzo dobrze, niech wyzwolony julkooskariat sobie żyje za te 10-15 lat w kolorowym, wyzwolonym kraju marzeń, z pogłębiającym się ujemnym przyrostem naturalnym, zastępami emerytów, wyludniającymi się wsiami i tysiącami samotnych chłopów stojących na taśmie w fabryce smrodu, popadającymi w alkoholizm którzy dostają szmergla xD ja mam #!$%@?, bo nic oprócz pieniędzy do stracenia nie mam i nie będę miał
  • Odpowiedz
  • 5
@KRZYSZTOF_DZONG_UN onlyfansiary będą miały pożywkę przez całą następna dekadę. Po co mają się wiązać z chuopem dla pieniędzy jak mogą mu sprzedać nudesy i wziąć sobie jego pieniądze.
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN spokojnie, gadziny i tak stwierdzą, że to wina mężczyzn, bo się za mało starali i eee, kobiety też przecież mają prawo mieć wymagania, intzeló.
A, no i nie zapominajmy o tekstach witaminek w stylu "to żałosne", "nie rozumiesz, o co w tym chodzi", "kto cie skrzywdził" i tego typu bełkocie. Klasyka gatunku, kto się #!$%@? zna, ten najgłośniej kłapie mordą.
  • Odpowiedz
@ChlopekRoztropek_Klopek: Dokładnie, ja np latami byłem singlem, z kimś się spotkałem oczywiście częściej lub rzadziej. I naprawdę to jest spoko jak sobie nie wmawia czegoś. Lepsze to niż związek z dziewczyną, która ciągnie w dół (i tak samo po co jakaś laska ma być z facetem z której to relacji nic nie wynika) bo ktoś się boi samotności. Teraz akurat z kimś się spotykam bo wreszcie czuje jakąś wartość z tego.
  • Odpowiedz