Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka, że nie da się być samemu szczęśliwym a przede wszystkim zdrowym psychicznie. U mnie w miasteczku 20 k mieszkańców jak jakiś chłop był starym kawalerem to były 3 opcje: alkohol, magik, lub to, że był wariatem (w sensie jakieś grube odchyły typu schizofrenia).

Nie było normalnych samotnych facetów. Każdy kończył na dnie. Tyle, że w tamtych czasach kawalerów było stosunkowo mało.

Teraz inceli i samotnych mężczyzn jest około 50%. Za 10-15 to wszystko #!$%@?. Nie da się utrzymać takiej masy samotnych chłopów w zdrowiu psychicznym. Jestem ciekaw co się wydarzy, ale przyszłość nie maluje się w kolorowych barwach.

#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn
  • 37
Ostatni raz gołą babe na własne oczy widziałem pół roku temu.


@ChlopekRoztropek_Klopek: Za każdym #!$%@? razem.

Wiesz, że jak ktoś jest KHHV to nie tak łatwo stwierdzić, że w dupie ma się kobiety? Powodów jest wiele, np. świadomość, że jeżeli zmienisz zdanie, to możesz bez większych problemów wrócić do randkowania i życia z jakąś dziewczyną. My albo jesteśmy sami albo sami, i zdecydowanie nam się to nie podoba.

Darujcie sobie takie
Czy tęsknie za byciem w związku? Nie. Czy jestem szczęśliwy? Tak. Darujcie sobie takie traktowanie kobiet jako istotę wyższą.


@ChlopekRoztropek_Klopek: Piękny argument xd. Jak ja ci opiszę swoją sytuację i wnioski to też potraktujesz to tak jak swoją argumentację i zmienisz zdanie i podejście? xddd

W ogóle to że ty się babami nie interesujesz to co ma oznaczać? xd geje też się babami nie interesują, to teraz aby stwierdzić że masz
@Olbor @deiceberg @KRZYSZTOF_DZONG_UN @ChlopekRoztropek_Klopek Tak tak, klep się sam po ramieniu. Dobrze ci jest teraz i w danej chwili gdy masz ziomków i trochę życia (czyt. wspólne wyjścia, zajawke do robienia czegoś razem) ewentualnie jakieś nieudane związki po których chcesz odpocząć. Huopowi chodziło o to jak wyglądało to w dłuższej perspektywie życia. Przy kobiecie też można zgłupieć. Prawda, niektórzy jeszcze gorzej alimenty, bachorki zdrady itp. ale tu chodzi ogół społeczeństwa. Wszystkim tagowiczom
@LajfIsBjutiful: Najczęściej to nie normany, tylko takie same samotniki/spierdoxy [wybierz dowolnie] co studiują samodoskonalenie albo oddają się swojej pasji xD po 30-stce ( ͡° ͜ʖ ͡°) waląc szczęśliwie gruche do pixeli albo chodząc na divy bo są tak bardzo zadowoleni ze swojej romantycznej części życia.
@KRZYSZTOF_DZONG_UN @johnny_tsunami

Ci wszyscy co się nabijana z waszego światopoglądu mają jedną cechę wspólną - byli w związkach albo mają dostęp do towarzystwa kobiet i seksu.

Nie rozumieją, że jakby nigdy przez całe życie żadna kobieta nie chciała z nimi pójść do łóżka, nie czekała na niego z wytesknieniem w mieszkaniu napalona, nigdy nie spędził wieczoru z kobietą przytulając się i chillujac, nigdy w życiu z żadną nie poszedł na spacer, to
Teraz inceli i samotnych mężczyzn jest około 50%.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN:

jakieś źródło?

Za 10-15 to wszystko #!$%@?.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: jestem za tym, że tuskie sprowadziły jak najwięcej migrantów mężczyzn. Niech niebieskich #!$%@?ćpisków stojących do nocy w kolejce do głosu na Niemca z Pomorza czy niedoszłego zakonnika z TVN #!$%@? strzela z #!$%@? p0lek. A jeśli jeszcze Władymirowicz upora się z Ukrainą, stanie nad Bugiem i Sanem i pomacha w stronę Polaków,