Wpis z mikrobloga

@Miskagnoju: Ona wie, że jej plemienny ślub jest g---o warty ;] i nie da go się zalegalizować. A legitnym ślubem cywilnym, karta Polaka, pozwolenie na pracę, visa Schengen.
Brytyjczykom zachciało się Brexitu skończyły się przywileje
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: Ona chce prawdziwego ślubu w razie gdyby Drążek chciał zwiać. Na Filipinach rozwody są nie uznawane i za zdradę można sądownie partnera/partnerkę wsadzić do więzienia lub pociągnąć tą osobę na odszkodowanie $$. Ja myślę że ktoś jej doradził żeby wziąść ślub. Ona jest za tępa żeby do tej myśli sama doszła.
  • Odpowiedz
  • 1
@dawid131: @Dzikamery widać że dziewczyna jest z totalnego zadupia, zupełnie nie ma kryterium. Jej materiałem na męża jest wiecznie bezrobotny, który teoretycznie mógłby mieć potencjał na oferowanie jest godnego życia z uwagi że jest biały, ale fakty są takie, że to patologiczny egoista z awersją do odpowiedzialności.
Jednak, zabrał kobiecinę do vietnamu (rzeczywiście jest to piękny gest) w którym spędzają ileś dni. Stąd błaganie Aico o sformalizowanie związku podczas
  • Odpowiedz
@Miskagnoju: Co ty p--------z? On nie ma 50 lat, tylko 46. Skąd ta moda na wykopie na zawyżanie wieku facetom, którzy mają młodsze dziewczyny? Z resztą sam sobie przeczysz. Mówisz, że wiecznie bezrobotny niby jest. Jakby tak było to skąd miałby pieniądze np. na wycieczkę do Wietnamu o której mówisz? Przecież jakieś pieniądze ma np. z youtube a biorąc pod uwagę, że ta dziewczyna ze slumsów pochodzi to nie są
  • Odpowiedz