Wpis z mikrobloga

Widze, ze na wykopie niektórzy oburzaja sie, ze Pani Ministra ds. równości ma gdzies zrównanie wieku emerytalnego i smieje sie w twarz wszystkim facecikom, którzy na nich zaglosowali. Warto bylo stac w nocy na Jagodnie zeby zaglosowac za tym, zeby wam potem ta baba plula w twarz?

Tak samo nagle wielkie zdziwienie, ze Tusk zapowiedział kolejny program deweloper+ i rozdawanie kasy podatników zeby jeszcze bardziej napompować ceny mieszkań. Tak samo z 13 i 14 emerytura czy innymi socjalami.

Na co wy liczyliście? Jedyna dobra zmiana to, ze pisowcy juz nie sa przy korycie. Cala reszta to będzie ta sama #!$%@? albo wieksza.

Polacy sie nigdy nie naucza, od lat wybieraja na zmiane te same mordy i zdziwienie ze jest ta sama #!$%@?.

#polska #bekazprawakow #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazpo #polityka
  • 9
@Szakalio: a za co jestem wdzięczny PiSowi, to że moi rodzice są już na emeryturze i siedzą sobie w domu. Bo jakby tusiu i spółka rządzili to jeszcze by #!$%@?, pewnie do śmierci. Młodzi ludzie tego nie zrozumieją, bo ja też wczoraj miałem 20 lat i latałem po klubach do 5 rano teraz mam 40, a jutro będę miał 60, zaczną się choroby i brak sił żeby wstać z wyra, nie
Na co wy liczyliście? Jedyna dobra zmiana to, ze pisowcy juz nie sa przy korycie. Cala reszta to będzie ta sama #!$%@? albo wieksza.


@Kielbasiarz: jakby jeszcze pojawialy sie glosy osob zawiedzionych - to bym rozumial, bo taki naturalny cykl polityczny ze wybiera sie mniejsze zlo a i tak jako wyborca zostaniesz oszukany.
Ale ci ludzie robia fikolki takie, ze z tego moznaby wiecej pradu niz z wiatrakow produkowac. Jak sie