Wpis z mikrobloga

hej mirki, nie jestem specem od hostingów. cf podniosł dosc mocno ceny. mam obecnie taki pakiet jak na fotce. czy nie bedzie z nim problemów dla 3 sklepow na presta, małe sklepy bez szału. i czy cenowo adekwatnie czy można na rynku coś fajniejszego znaleźć?

cyberfolks ma w ofercie tez hosting dedykowany dla prestashop. na jaki ruch wystarczy 250 gb? czy jest sens kupowac taki hosting czy to jakis pic marketingowy ze przyspieszy działanie sklepu. na obecnym zwykłym działa wszystko spoko.

#cyberfolks #hosting #serwery #webdev #www
Pobierz presburger - hej mirki, nie jestem specem od hostingów. cf podniosł dosc mocno ceny. ...
źródło: cyberrr
  • 26
@presburger: ubawiłem się dziś z cyberfutkami. Mam hosting jeszcze od czasów hekko, poprzez h88, chyba coś było jeszcze po drodze i na końcu wjechały cyberfutki. Mam prostą stronę i pocztę, bo sklep mam na innym serwerze. W hekko miałem jakiś hosting typu 5-10 GB na jakiejś niemieckiej platformie, z czego zajmowałem z 2 GB. Kosztowało to nie więcej niż 6cio pak piwa. Takiej usługi potrzebowałem i tyle chciałem za nią płacić.
Ja mam w cyberfolks hosting 35 gb i 3 domeny. Dostałam wspaniałą wiadomość o kosmicznej podwyżce i do lutego muszę się od nich uwolnić :) Czy ktoś jest w stanie coś doradzić?