Wpis z mikrobloga

Codziennie w pracy (czyli od poniedziałkiu do piątku) i w ciągu całego dnia wykonuję mniej więcej taki zakres kroków.
Do tego przez 8 godzin dochodzi przenoszenie rzeczy od kilku do kilkunastu kilogramów.

Czy trzymanie się diety na poziomie mniej więcej 2000kcal będzie odpowiednie by zacząć ludzkie, w odpowiednim tempie odchudzanie?
Chciałbym zrzucić do 10 kilogramów.
Obecnie przy 183cm ważę około 86kg, co zaczyna mi powoli przeszkadzać.
A może przy pracy fizycznej jednak potrzebuję większej ilości?
Wiem, że pewnie pomiary z smartwatcha nie są zbyt precyzyjne i nie do końca odzwierciedlają rzeczywistość, ale chciałem wam dać chociaż jakikolwiek pogląd.

#dieta #odchudzanie #trening
Finesta - Codziennie w pracy (czyli od poniedziałkiu do piątku) i w ciągu całego dnia...

źródło: Screenshot_20240103_212348_Samsung Health

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Finesta: przy twojej wadze podstawowa przemiana materii to mniej więcej 1800-1900kcal (czyli tyle wymaga twój organizm do zwykłego funkcjonowania, bez dodatkowych działań jak chodzenie). Jak spalasz dziennie 700 to deficyt może być za duży, ale redukcja będzie spora. Spokojnie możesz zatem ustawić sobie 2500 albo na początek żeby łagodniej wejść w redukcję (przyzwyczaić się do ilości jedzenia) 2700 i dzień po dniu zmniejszać podaż.
  • Odpowiedz