Wpis z mikrobloga

@eeehhh: pamiętam jak zainteresowałem się surfingiem i zacząłem oglądać kanały o tej tematyce i napisałem komentarz pod filmem na kanale jednego gościa co mówił o podstawach surfingu i zaczęliśmy gadać, umówiliśmy się na spotkanie nad morzem i on mnie tam uczył, pokazywał co i jak robić i pomógł mi nawet kupić sprzęt
  • Odpowiedz
@Chlop_budowniczy: Normalka. Nie wiem ile takich ludzi sam straciłem, obojętnie czy ze świata muzyki czy fachu czy pomysłów, wiem tylko że jeszcze dekadę temu ludzie z każdego zakątka Europy i świata dawali jasny przekaz ''ty ziomek, lubisz to co my, dawaj wbijaj do nas, wszystko ogarniemy, robimy zlot, stawiamy flachę, robimy ognisko zamiast dyskutować w komentach'
  • Odpowiedz
@K_R_S: Chyba gość z naukowego bełkotu tłumaczył to tak, że oni w sumie nie mają innych lepszych narzędzi na samym yt żeby przyciągnąć algorytm więc muszą uciekać się do takich miniaturek i lekkiego clickbaitu. Tak długo jak materiał jest wartosciowy to nie przeszkadza mi miniaturka.
  • Odpowiedz
@K_R_S: Ich też od dawna nie oglądam. Po prostu w którymś momencie odpala się sodówka i widzisz już tylko show pod marketing i monetyzację. To się czuje.
  • Odpowiedz
@na_ulicy_maslo_trzaslo: no i fajnie, ale jak widać sam ten ziomek z "bez schematu" nie wstawia swojej japy wykrzywionej, bo by dostało unsuba od 1/3 stałych widzów od których ma donejty i by mu nic nie dało 20% więcej wejść "z algorytmu" :)
  • Odpowiedz
Absolutnie nie masz racji. Takie kanały właśnie chce się oglądać co pokazują statystyki.


@yaah: ale OP pisał o swoich odczuciach a nie o preferencjach motłochu
  • Odpowiedz