Wpis z mikrobloga

poważni ludzie na niegłupich kanałach robią z siebie idiotę w miniaturce


@K_R_S: Niestety, ale głupota się klika i im się to opłaca. To wszystko wina widzów, że klikają na film z taką miniaturką.
@K_R_S: Gigachad profesor Antoni Dudek, kanał Dudek o historii. Fajne miniaturki w stylistyce kojarzące się z GTA, ale nienachalnie, merytoryczny kontent. Zero żółtych strzałek, zero rozdziawionych mord, zero clickbaitowych tytułów czy opisów. Można?
@K_R_S: cykl youtubera wystartował
Czkeam na pojedynek Kuba Mrugalski vs Mateusz Chrobok na FameMMA
Jako że Panowie są informatykami walka może odbyć się w formule na ciosy klawiaturą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Migfirefox: tobie tak, mi podobnie ale statystyki pokazują ze ludzie to kochają, tak samo jak przypominanie o "subie i łapce w górę". Youtube to bardzo konkurencyjne srodowisko i jeśli w 10sekund można podbić zasięgi o 10, 15, 20% za free to większość to zrobi, bo inwestycja czasiwa po ich stronie jest znaczna. Tak samo mialem z polimatami które od pewnego momentu stały się jednym wielkim cringem ale po wejściu w komentarze
@K_R_S: Ja blokuję kanały które zaczęły dodawać głupie ryje w miniaturkach albo clickbaitowe tytuły wycelowane w debili z tiktoka czy innych shortów
@K_R_S: mi sie wydaje, że jemu to nie przeszkadza, ba, on po prostu lubi takie głupie pozy i miny robić i nie ma z tym zwyczjanie problemu więc tak czy inaczej ma fajnie skoro zwieksza to zasięg filmu
@K_R_S: Niestety, ale co innego mogą zrobić, jeśli chcą mieć wyświetlenia? Jest ograniczona ilość narzędzi, a te głupie ryje przynoszą wymierne korzyści póki co, bo algorytm pcha to na potęgę. Zastanawiać można co było pierwsze. Czy najpierw ludzie wystawiali takie miniaturki, algorytm to podchwycił i przez to zmusił wszystkich do stosowania tej strategii? Czy w jego zawiłych zwojach czaiło się to od dawna, ktoś to wydedukował i zastosował a reszta poszła