Wpis z mikrobloga

jak wy macie problem ze znalezieniem pary w PL to do końca życia musicie tu zostać, bo za granicą tacy good guys z mordą 5/10 zostaną zjedzeni dupą. Niestety taka czarna pigułka jest i będzie miała miejsce już zawsze. Odpaliłem apke w stolicy wielkopolski i jest tragedia. Polki wypadają tak słabo na tle Niemiec,Francji czy nawet Czech, że mi się wierzyć nie chcę. Na 10 swipów 6 dziewczyn z nadwagą i twarzą może 3/10 max, 2 w kolorowych włosach, 1 bez zdjęć, a jedna ze zdjęciami kota albo selfie z filtrem snapchatowym xDD jest tragedia
#tinder #p0lka #randki
  • 8
via Wykop
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka: ale ja nie pisze tu o sobie złotko( ͡° ͜ʖ ͡°) na powodzenie nie narzekam, mówię o chłopakach z tagu, którzy narzekaja na brak par.
PS jaka waga? bo sie zesrałaś strasznie
@GGul:

mówię o chłopakach z tagu, którzy narzekaja na brak par.


Wiesz,można też mieć dużo,ale z laskami,które nie odpisują,a jak już odpiszą to tylko pisanko przez jeden dzień,a potem ghosting.Mi się udało znajomość jedną już pociągnąć z ponad 2 miechy,ale i tak wydaje mi się,że to mega trudne znaleźć kogoś na portalach randkowych.
@GGul: z jednym się zgadzam z drugim nie. Jest bardzo dużo pięknych dziewczyn w Polsce na apkach randkowych. Ale o ile w Polsce mam zawsze dużo par i dużo randek o tyle jak próbowałem jeżdżąc po Europie to z moim wschodnim ryjem nie miałem praktycznie żadnej pary, a jak już miałem to z mieszkającym tam albo będącymi na wakacjach dziewczynami ze wschodu
@WyzwolonaPodrozniczka: Aha, i to te p0lusowe zakazane geby wprowadzają was w problemy psychiczne?
Byłem w 3 dłuzszych relacjach (20, 20, 22 lata), i teraz w krótszej z 26 latka.
Dziewczyny poznane na tinderze/studenckim klubie.
Jako ze ćwiczę to często gadam o jedzeniu i diecie.
One miały tak skrzywiona psychikę, ze na same słowo "kalorie" dostawały #!$%@?, a później wracały oglądać zrobione dupy na instagramie zagryzając smutki czekolada, bo nie moga sobie