Wpis z mikrobloga

Co do cholery odwala się na głównej od czasu wyborów?

Codzienne zesrańsko w komentarzach znaleziska o CPK, Tuska, Unię, Lewactwo. A to że niemcy Tuskowi zabronią NIEZALEŻNY HUB budować, ze tusk i hołownia będą masturbować polskie dzieci imigrantami. Że tvp tera bardziej upolitycznione niż za kaczora.
A najlepsze zesrańsko w znalezisku na screenshocie.
Nie piszcie tylko ze Owsiak na uran zbiera bo oni zaraz to podłapią i w Republice pokażą.

#wybory
#bekazpisu
#sejm
#tvpis
giorgioflojdini - Co do cholery odwala się na głównej od czasu wyborów? 

Codzienne z...

źródło: temp_file8735833623028029118

Pobierz
  • 63
a ile wynosi ZUS teraz? A ile wynosi podatek paliwowy?


@damienbudzik: Zadaj sobie dwa pytania: Pierwsze - kto wprowadził podwyżkę ZUSu i podwyżkę podatku paliwowego - mówię tu o odpowiednich ustawach. Drugie - kto rządzi niecałe dwa tygodnie i nie ma w tym czasie możliwości głębokich zmian bo ważniejsze było uchwalenie budżetu żebyśmy za chwilę przyśpieszonych wyborów nie mieli? I bonusowe pytanie: Kto robił wszystko żeby nowy rząd miał tego czasu
@damienbudzik: jestes trolem, ale i tak odpisze:
vacatio legis, nie robi sie zmian na tydzien przed wejsciem. Przypominam ze jeden ze 100 postulatow, ktory zrealizowali, to brak zmian podatkowych z ktorszym vacatio legis niz 6 miesiecy. Koniec zmian podatkowych 5x w jednym roku pisanych na kolanie jak to konfedepis mial w zwyczaju.

Dwa ze dostali ile 3.5 tygodnia? 4 tygodnie? Na stworzenie calego budzetu, bo rzad marionetkowy kaczynskiego blokowal dostep do
vacatio legis


@olo1917: Chyba ci się terminy pomyliły. Jeżeli chodzi o podatki to okres minimalny dotyczy zmian niekorzystnych dla podatnika, w przypadku zmian korzystnych (jak podwyżka kwoty wolnej) ta zasada nie musi być stosowana. Na pewno ludzie protestowaliby że kwota wolna została wprowadzona za szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dwa ze dostali ile 3.5 tygodnia? 4 tygodnie? Na stworzenie calego budzetu, bo rzad marionetkowy kaczynskiego blokowal dostep
@matt-pitt serio myślałem, że już żadna partia nie będzie miała takich fanatyków jak PiS, ale PO widzę, że też ma swoich. Wiesz jaka jest główna różnica między pisem, a PO? Taka, że PiS niestety dotrzymywał obietnic, a PO nie dotrzymywalo. Tak wiem, że to ich drugi tydzień rządów i powiedz mi nad czym obecnie pracują? Komisje śledcze? W czasach, gdy sądy nadal są w rękach pisu?
Jeszcze się wstrzymuje przed ocenianiem rządu
Póki co to mamy pakiet imigrantów i próbę uratowania Siemensa naszymi pieniędzmi.


@uriel_ck Jaki jest sens dyskutować z kimś takim jak ty, skoro w tak wybiórczy i manipulacyjny sposób przedstawiasz dotychczasowe działania rządu? To wszystko co się wydarzyło przez ostatni miesiąc? Jaki pakiet migrantów? Jaki siemens?

#!$%@? nagłowkami z nczasu to się nie dziw, że cie ludzie poważnie nie traktują.
@MechanicznyTurek: bo mieli plan 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów.


@damienbudzik: najśmieszniejsze, że tych 100 konkretów na 100 dni najbardziej trzymają się zatwardziali pisowcy, kiedy 3/4 zwykłych wyborców ma to kompletnie w dupie XD
Nie było nic ważniejszego od odsunięcia pisowców, cała reszta nie ma większego znaczenia. Powrót na normalne, demokratyczne tory już trwa i idzie w szybkim tempie.

Centrum zawlaszczy scene polityczna na lata.


@olo1917: oby, to
@Darek08:

cała reszta nie ma większego znaczenia


No tak, kto by się przejmował jakimiś tam obietnicami wyborczymi. Najważniejsze to odsunąć jedną stronę, żeby rządziła druga i tak w koło Macieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@damienbudzik

Dobra, można zaczekać te 100 dni. Jeśli nowy rząd do kwietnia wprowadzi dobrowolny ZUS, zmniejszy cenę paliwa do 5 zł lub zwiększy wolną kwotę od podatku do 60k, to wstawiam swoje zdjęcie
No tak, kto by się przejmował jakimiś tam obietnicami wyborczymi. Najważniejsze to odsunąć jedną stronę, żeby rządziła druga i tak w koło Macieju ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@bezprzypau: zdecydowanie, wolałbym aby obietnice wyborcze nie istniały, bo tylko rodzą patologie, np. konieczność licytowania się w rozdawnictwie. Nic dobrego dla kraju z tego nie wynika, a dla mnie nie są żadnym argumentem przy wyborach.

Dobra, można zaczekać te 100
@Darek08:

Nic piękniejszego dla wykopu nie mogłoby się stać


Spokojnie, za to codziennie będziesz czytał bezkrytyczne uwielbienie nowego rządu. Nie będziesz się nudził.

PS. Nie głosowałem na pis ani konfę ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@deziom: może to jakiś masochizm, ale lubię czytać komentarze na głównej i na szurskich fanpage. Zawsze mam beke z całkowicie odklejonych komentarzy o jakiś tartariach, aczkolwiek uwielbiam wyłapywać takie perełki dezinformacjii jak to znalezisko:

https://wykop.pl/link/7322023/usa-kongres-waha-sie-opublikowac-zapisy-lotow-nalezacych-do-epsteina

Źródło washingtontimes, czyli mega poważne źródło co nie? taki #!$%@?, bo ta sławna poczytna gazeta to: washingtonpost. I jadą na reputacji washigntonpost, nawet design strony ukradli. sami sobie to sprawdzcie.
TeKNoRbErT - @deziom: może to jakiś masochizm, ale lubię czytać komentarze na głównej...

źródło: Screenshot 2024-01-03 at 16-14-55 USA Kongres waha się opublikować zapisy lotów należących do Epsteina

Pobierz
@matt-pitt

#!$%@? nagłowkami z nczasu to się nie dziw, że cie ludzie poważnie nie traktują.


@matt-pitt uspokój się, bo zachowujesz jak mój stary jak ktoś coś złego na PiS powie.
Po drugie, to ty rzucasz jakimiś frazesami, udając mądrego, a nie wnosząc nic do dyskusji, niczym moderator elektrody.
To ty nie umiesz dyskutować, wymagasz od kogoś by prowadził dyskusje dokładnie w taki sposób jak ty chcesz, jak masz niewygodne pytanie, kitrasz się