Wpis z mikrobloga

Co do cholery odwala się na głównej od czasu wyborów?

Codzienne zesrańsko w komentarzach znaleziska o CPK, Tuska, Unię, Lewactwo. A to że niemcy Tuskowi zabronią NIEZALEŻNY HUB budować, ze tusk i hołownia będą masturbować polskie dzieci imigrantami. Że tvp tera bardziej upolitycznione niż za kaczora.
A najlepsze zesrańsko w znalezisku na screenshocie.
Nie piszcie tylko ze Owsiak na uran zbiera bo oni zaraz to podłapią i w Republice pokażą.

#wybory
#bekazpisu
#sejm
#tvpis
g.....i - Co do cholery odwala się na głównej od czasu wyborów? 

Codzienne zesrańsko...

źródło: temp_file8735833623028029118

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
przedstaw rzeczowe argumenty i poparte analizami, dlaczego cpk miałoby się nam opłacać i że rezygnacja z tego jest zła


@Eremites: osobiście jestem wielkim przeciwnikiem CPK od momentu, w którym mój region (podlaskie) utracił wiele potencjalnych inwestorów i nowe miejsca pracy, bo ich jedynym wymaganiem było pobliskie lotnisko (bo im się nie opłaca dojazd ponad 100 km do najbliższego), a rząd nie wyraził zgody na jego budowę "bo zaraz będzie CPK".
  • Odpowiedz
@giorgioflojdini: Też to zauważyłem. Główna jest więc zasypana takimi tematami. A komentarzy to już totalnie nie ma co czytać, bo wyplusowane zawsze to samo czyli Tusk nas sprzeda niemcom, rząd wszystko anuluje itp.
  • Odpowiedz
@damienbudzik nie psuj sobie nerwów na tych przyglupów. Oni będą dawali sobie srać do mordy jak wyborcy pisu. Zresztą, każdy kto ma jakiekolwiek zastrzeżenia do KO to od razu "pisowiec", więc twardo mogę postawić, że są gorsi od tych spranych mózgów przez tvpis.

I @giorgioflojdini sprawdz sobie od początku wyborów ilość wpisów #tvpis i #bekazpisu, bo ja widzę całkowicie coś innego. #!$%@? mikrobloga, żeby tylko
  • Odpowiedz
jesteśmy niezadowoleni z rządów Tuska. Miało być lepiej, a jest gorzej. Klin podatkowy coraz wyższy, miało być paliwo po 5zł a jest po 6zł 30gr. Miał być dobrowolny ZUS i kwota wolna 60000zl i oczywiście tego nie ma. Dodatkowo pakt migracyjny i rezygnacja z CPK. Miało nie być korupcji i kolesiostwa, a już są pierwsze przypadki programu "rodzina na swoim" w wykonaniu Platformy. Szkoda gadać.


@damienbudzik: a ja jestem dumny
  • Odpowiedz
  • 0
@panczekolady a jak inaczej nazwac grupe osob ktorych zjednoczyl jeden cel? ulegac ue, zmniejszyc zniszczyc znaczenie Polski i zniszczyc pis?
oni sie nawet z tym nie kryja
  • Odpowiedz
@giorgioflojdini: główna jest już stracona. Nie ma co tam zaglądać bo to teraz centrum polskiej szurii internetowej. A Białek ma to gdzieś i pozwala żeby z wykopu zrobił się całkowity rynsztok.
  • Odpowiedz
@Cinos: Nie widzę specjalnej różnicy. PiS zgadzał się wdrażać wszystkie kontrowersyjne pomysły UE. Nie wetowali Fit for 55, w KPO Morawiecki wymusił wprowadzanie stref czystego transportu itd.
  • Odpowiedz
@panczekolady: to co się stało z praworządnością w Polsce przez te klika dni ze od razu przelali hajs? po prostu wiedza że będzie robił tak by było UE dobrze.
w UE do niedawna prawo weta blokowały dwa kraje Polska i Węgry, teraz zostają same Węgry
https://dorzeczy.pl/kraj/527271/tusk-przeciw-zmianie-traktatow-ue-pis-zastosowali-trik.html
Donald "wstrzymał się" a wiadomo ze brak sprzeciwu to po prostu cicha akceptacja.
Orlen i małych akcjonariuszy + (OFE, PPK, TFI) już okradli na 15 mld PLN. bo spadną przepływy pieniężne i dywidenda będzie niższa o ile w ogóle będzie.
Z TVP zrobili już
  • Odpowiedz
bo mieli plan 100 konkretów na pierwsze 100 dni rządów.

Kwota wolna i odpolitycznienie spółek skarbu państwa były m.in. w tych 100 konkretach.


@damienbudzik: na jakiej planecie 2 tygodnie mają 100 dni?
  • Odpowiedz
zmniejszyc zniszczyc znaczenie Polski i zniszczyc pis?


@Cinos: to się wyklucza. Polska była marginalizowana nawet mimo wojny na Ukrainie i to właśnie z powodu PiSu. Jak ktoś chce zniszczyć Polskę to głosuje na starego dziada z Żoliborza
  • Odpowiedz
Takie urojenia to już chyba wypadałoby skonsultować z psychiatrą


@JuliuszSlowacki: a ile wynosi ZUS teraz? A ile wynosi podatek paliwowy?
Tak jak piszę - w 2024 r. jest jeszcze gorzej niż w roku 2023 (a już w 2023 było bardzo źle) i to jest fakt.

Tusk mógł zrobić coś dobrego, chociażby znieść opłatę paliwową i wprowadzić dobrowolny ZUS ale tego nie zrobił.
  • Odpowiedz
@damienbudzik: Zniesc w 2 tygodnie, w momencie w ktorym ledwo zdazyli zrobic to co musieli zrobic przed koncem roku? Jakby PiS nie kladl klod od pazdziernika to moze, tymczasem z ocenami trzeba poczekac na grudzien 2024 minumum
  • Odpowiedz