Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jaki numer odwalił się kilka lat temu w telewizji? Ale skisłem jak to zobaczyłem... Vloger Tomasz Terka jest w internecie wyśmiewany. Sporo osób śmiało się z jego filmików. Uważało je za słabe a samego Tomka za osobę, która ma nie ma nic ciekawego do zaprezentowania a chce zyskać sławę. Krytykowali go za wszystko, za to, że pracuje w McDonalds, za to, że nie jest ambitny i generalnie wytykali mu, że jest takim nieudacznikiem. Dlatego na YouTubie jego hejterzy zrobili kilka prześmiewczych filmów. Pojawiały się jakieś przerobione teledyski gdzie pod piosenkę jakiegoś rapera wkładano ujęcia z Tomkiem Terką albo nagrywano jego rozmowy telefoniczne. Ktoś kiedyś nagrał rozmowę z jego szefem z pracy, zadzwonił i powiedział, że Tomek rzuca w klientów kanapkami w McDonaldzie ????
Ktoś inny napisał też list do Kononowicza podpisując się jako Tomasz Terka a w liście pisał rzeczy, które Kononowicza najbardziej denerwują (potem ukazał się film z Kononowiczem, który czytając list płacze i grozi mu siekierą).
I pewnego razu emitowano w telewizji reportaż o chłopaku, który stracił życie (interesował się też on rapem). I jakiś leniwy, mało rozgarnięty dziennikarz chcąc umieścić fragment teledysku bohatera odcinka po prostu wszedł na YouTube i ściągnął prześmiewczą przeróbkę Tomka Terki (był on podpisany dla beki jako teledysk innego rapera). I reportaż tak został wydany! Czyli w materiale o jakimś zmarłym raperze wystąpiła na antenie przeróbka z filmikiem Tomka Terki. To jest tak absurdalna pomyłka, że spadłem z krzesła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#humor #heheszki #rap #ciekawostki #tomaszterka #polskiyoutube
Bunch - Pamiętacie jaki numer odwalił się kilka lat temu w telewizji? Ale skisłem jak...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach