Wpis z mikrobloga

mireczki kochane, moją dobra przyjaciółka zaczęła prowadzić blog na Facebooku, jest to blog w którym opisuje swoją trudna przeszłość i chce pokazać że można sobie poradzić ze wszystkim. Jest to dla niej forma terapii, wyjścia ze stresu pourazowego, nie ma tam żadnych reklam, linków. Sama liczy że może uda jej się komuś w ten sposób też pomoc
Jeżeli macie chwilę czasu rzućcie okiem, może akurat jest tu ktoś kto nie ma z kim porozmawiać o swoich problemach, niech śmiało pisze do Ani. Przyjaciółka nie wie że wstawiam tutaj ten link, ale rozmawiałem z nią o tym i widziałem że martwi ja mały zasięg w zalewie tego gówna które pojawią się w internecie. To naprawdę dobra kobieta, niech te kilka obserwacji albo lajków wywoła w niej motywację oraz usmiech. Za każdego lajka czy cokolwiek szczerze dziękuję, może komuś pomożemy, wierzę w moc wykopu

https://www.facebook.com/profile.php?id=61554244163217
#pomocy #facebook #prosba #niechktos #fanpage #terapia #ptsd #psychologia #motywacja
  • 5
@Typowygosc: Trudną przeszłość? Rozumiem że trafiła do gułagu w wieku 9 lat i musiała rąbać drzewa przy -50 stopni celcjusza jak mój śp. dziadek, albo jej rodzice zostali zamordowani na jej oczach.... A nie czekaj....rówieśnicy się z niej śmiali xD