Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #takaprawda #p0lka #cuckold #blackpill

Panowie, ale o co Wam chodzi? Nigdy nie będzie lepiej w tym kraju i w ogóle na tym świecie, dla takich jak my. Przecież nawet przez innych facetów jesteśmy traktowani jak ludzkie śmiecie. Empatia? Tak, ale w stosunku do kobiet. Facetowi w potrzebie nikt nie poda ręki. Co najwyżej ktoś go kopnie. Zobaczcie co dzieje się u naszego wschodniego sąsiada. Mężczyźni idą do piachu w tysiącach, ale to kobiety są najbardziej poszkodowane w oczach opinii publicznej.

Nie miejcie nadziei, że to się zmieni, bo tak jest skonstruowany świat. It's evolution baby!

https://wykop.pl/wpis/74423113/przegryw-przegrywpo30tce-p0lka-cuckold-pieklomezcz
Pobierz Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #takaprawda #p0lka #cuckold #blackpill

Panow...
źródło: IMG_6988
  • 11
@Kopytnik_1: Ja np mam otylosc III stopnia, brzydki ryj i pasywno-agresywny wiec nikogo nie mam, ale ty wydajesz sie calkiem normalny i piszesz z sensem, wiec jak to mozliwe ze nikogo nie masz? Az taki brzydki jestes?
@Kopytnik_1: Ja pomimo twarzy 2/10 i otylosci to też byłbym w stanie związać się z jakąś samotną matką, gdybym więcej zarabiał - bo nawet miałem sytuacje, że było jakieś zainteresowanie, ale jak sie dowiadywały, że zarabiam 300 zl ponad najnizszą to znajomość się powoli wyciszała :)
@Kopytnik_1 mi kumpel z pracy podał reke i pokazal lepsza droge jak bylem na zyciowym dnie, cpalem, pilem, mialem laske ktora mnie nie szanowala. Zaczal u nas prace i zobaczyl, ze cos u mnie nie gra, zaprosil na piwko, zakumplowalismy sie, otworzylem sie i pokazal mi, swiecac jako przyklad, jak starszy brat, ze mozna zyc inaczej, a gosc mlodszy ode mnie, od kilku lat jestesmy przyjaciolmi. Paru takich facetow spotkalem w zyciu.