Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do niebieskich 25+ ale też różowych może coś doradzą.. też wam zaczął drastycznie spadać wygląd po 25 r.ż.?
Wcześniej nie zauważyłem dużych zmian patrząc na swoje zdjęcia ale 25-30 to drastyczny spadek w dół zdrowia, głównie uderzyło to we włosy ale najbardziej w twarz. Twarz mi się zaczęła bardzo starzeć i zaczynam dziadzieć po prostu. Nie chleje co weekend, nie jem fast foodów. Może o czymś nie wiem w tym wieku i powinienem jeść tylko jakieś bio produkty wszystko wyliczone, a może jakieś specjalne kosmetyki? Może w tym wieku stres działa 10x bardziej i widać to po twarzy?




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pytanie do niebieskich 25+ ale też różowych m...

źródło: 3a08835f41cfec0bcb43a46f4ecb1b487cb8ece911dd0d91256280b61da951cf

Pobierz
  • 11
@mirko_anonim: brzydki jestem jak byłem, nie zauważyłem pogorszenia stanu, a może i lekką poprawę, bo trochę męskich kształtów człowiek nabiera, sprawność fizyczna cały czas raczej rośnie a nie spada, rówieśnicy hodują dorodne bębny. Jak ktoś po trzydziestce albo tym bardziej po 25 roku życia zaczyna się źle czuć, szybko starzeć, to coś jest chyba nie tak. Styl życia albo choroba.
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP):

Pytanie do niebieskich 25+ ale też różowych może coś doradzą.. też wam zaczął drastycznie spadać wygląd po 25 r.ż.?


Nie, niebieski here. W sumie to dalej jak się odstawię, to wyglądam jak studenciak, a jestem z #wykop30plus już nawet bliżej 40


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej
via mirko.proBOT
  • 4
Anonim (nie OP): Nie wiem, czy w Twoim przypadku to też pomoże, ale powiem Ci, co robimy z mężem i czas się dla nas trochę zatrzymał, często dostajemy komplementy od innych nt. wyglądu i wieku. Nie pijemy, nie palimy, dużo razem spacerujemy po parku albo po lesie w tygodniu, uprawiamy sport, ale nie ciśniemy, bo to też stres dla organizmu. Ja -bieganie, joga, ćwiczenia ogólnorozwojowe, mąż kalistenika, rower, razem pływanie. Gdy
@mirko_anonim: ja w wielu 25-30 wyglądalam najlepiej w życiu, ale mam też dobre geny. Jak wyżej polecam wysypianie się, picie wody i spróbowanie pielęgnacji do twarzy - to żaden wstyd dla faceta. Faktycznie warto stosować spf, dobrze nawilżające kremy i może jakieś składniki aktywne, ja no polecam niacynamid.
@mirko_anonim: ja bym powiedział, że to całkowicie normalne, że zauważasz pierwsze objawy starzenia. Z moich obserwacji wynika, że peak pod względem wyglądu ludzie miewają między 18-22rż, a potem zaliczają jedynie spadek. W okolicach 25 większość wygląda już po prostu "staro" w tym sensie, że nie ma już tej świeżości w wyglądzie. Zazwyczaj pojawiają się w tym wieku pierwsze zmarszczki (w okolicach oczu, na czole i miedzy brwiami, mimiczne i statyczne), skóra