Wpis z mikrobloga

Myślę o zakupie białej obudowy z szybą. Wewnątrz będzie sporo komponentów RGB. Komputer będzie stał na biurku, po prawej od myszy. Obudowa jest także biała w środku. Obawiam, się trochę, że będzie za jasno. Ja codziennie pracuję w nocy w przygaszonym świetle, więc czy taka biała świecąca wystawka po prawej nie będzie rozpraszać i razić w oczy? Pytanie do osób, które mają białe buildy.

#pcmasterrace #komputery #gry
  • 12
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: tak jak gom napisał. Poza tym to sprawa subiektywna co jest świeceniem "za jasnym" i rozpraszającym. Sam mam niemal całkowicie biały i mocno oświetlony build i nie nazwałbym go rażącym w oczy. Tyle że to jak z głośnością pracy kompa: dla jednego głośno to 25dB, dla innego 40dB.
@qciek: ja mam dwa pudła że świecidełkami, ale na podłodze. Po prostu biórka mam zrobione z szufladą na klawe i narożne, montowane do ściany. Na 2 biórka mam 1 nogę i tyle. Jakoś pudło na blacie do mnie nie przemawia
Ja codziennie pracuję w nocy w przygaszonym świetle


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Po co dorosłemu chłopu chłopu komputer z kolorowymi światełkami ¯\(ツ)/¯

A na poważnie - Jako chłop również pracujący w półmroku, to polecę najlepiej żadnego oświetlenia w PC (i po bokach monitorów), a dać tylko oświetlenie za monitorem z regulacją natężenia.