Wpis z mikrobloga

Yo, właśnie wróciłem do mojego luksusowego apartamentu w Las Vegas. Jeszcze czuję alkoholu i weedu w sobie, ale zacznijmy od początku.

30.01.2023 - Nadszedł dzień, więc wpadłem do klubu ze striptizem. Wydałem kasę na fajne ciuchy, kolorowe i eleganckie, poszedłem do fryzjera zrobić sobie ekstrawagancką fryzurę w stylu lat 80-tych. zrobiłem sobie ogromnego wąsa i małą bródkę, kupiłem pasty wybielające, żele do twarzy, cała otoczka na poziomie. Eleganckie ubrania, butelka whisky, barber, malutka buteleczka dobrych perfum, kosmetyki - za wszystko wydałem ponad 400 dolców.

31.01.2023 - Wstałem po 5, zrobiłem sobie czarną kawę z 50-ml whisky, zjadłem kilka cukierków i poszedłem na bieganie. Pięć mili przebiegłem, potem trening siłowy, skończyłem około 8:30 i wróciłem do spania. Wstałem 12:40, najpierw ciepły prysznic, Po południu chill przy muzyce, zimna kąpiel przy muzyce i widokiem na miasto, zrobienie dobrego looku, kilka psiknięć, ładnie umyłem zęby i twarz tym żelem, wyglądałem jak model, zęby całe białe, a twarz lśniąca. Koło 17 ruszyłem na miasto, zjadłem coś, chodziłem po mieście, wpadłem do klubu ze striptizem, a potem na jakąś imprezę. Byłem na Las Vegas Strip, widziałem różne cuda, przeszedłem ponad 20 mil w ciągu całego dnia, ale w końcu padłem z nóg, więc zamówiłem taxi i dałem 25 dolców napiwku taksówkarzowi.

Teraz leżę i odpływam w sen. Dzisiaj planuję wstać do 12, zrobić krótki trening i bieganie, żeby kaca nie dostać. Ale nie spinam się, tylko 3 mile i jakiś trening siłowy. Została mi jeszcze połowa whisky, więc pewnie rano przed bieganiem sobie ją upiję.

Zdjęcie z neta.

A jak minął wam sylwester?
#sylwesterzwykopem #usa #modameska #podrozujzwykopem #mikrokoksy #wykopjointclub #divyzwykopem #chwalesie
wielkifanrapu - Yo, właśnie wróciłem do mojego luksusowego apartamentu w Las Vegas. J...

źródło: LV)

Pobierz
  • 2