Wpis z mikrobloga

Klasycznie jak co roku, wykopki srają jadem w posiadaczy psów i cieszą się z "bólu dupy" psiarzy. Najczęściej powtarzane wysrywy to:

1. To jest zemsta za te gówna na trawniku
Tyle, że mścisz się na bogu ducha winnych zwierzakach, a nie ich właścicielach. Ale powiem Ci coś ciekawego - wiesz komu najbardziej wkurzają gówna psie? Psiarzom. Bo pies sra w konkretnych miejscach i psiarze muszą w te miejsca gdzie tych gówien jest najwięcej łazić. I jak wleziesz w jedno psie gówno to psiarz statystycznie zaliczy takich kilkanaście. I właśnie "psiarze" po swoich psach sprzątają, bo inaczej by srali (hehe) do własnego gniazda. Dla psiarza normalne jest to że po psie się sprząta, po psach nie sprzątają "casuale" - stare pryki (bo za komuny też się nie sprzątało), gówniarze nastoletni dla których to będzie wstyd przed rówieśnikami czy po prostu ludzie którzy wyłażą z psami za karę bo żona/dziecko chciało pieska ale niekoniecznie wyłazić im się chce.

2. Jak komuś nie pasuje to niech wypieprza z psem za miasto
Chyba nigdy nie widzieliście żadnej mapy. Nie ma w polsce punktu, w którym możesz stanąć w sylwestra żeby nie widzieć petard. Całe społeczeństwo o jednej porze wypierdziela środki pirotechniczne i nie da się po prostu jechać z psem "za miasto" bo musiałbyś chyba wypłynąć na środek oceanu. Jak ktoś interesuje się np obserwowaniem gwiazd to wie jak trudno jest znaleść miejsce, w którym jest niebo niezanieczyszczone sztucznym światłem (w polsce jest JEDNO takie miejsce).

3. Bo nie wkurza że ktoś ma psie zapalenie mózgu i leczy sobie braki rodzinne traktując psa jak dziecko
Mhmm ale w zasadzie to co Ci do tego? Włazi Ci jakiś psiarz do życia z butami? Każdy decyduje za siebie, ktoś chce mieć psa i traktować go wyjątkowo to ma do tego prawo. Przecież nikt nie zmusza Cię do robienia tego samego - masz inne priorytety to żyj po swojemu i daj żyć innym. Skąd w Was taka chęć do ustawiania innym życia po swojemu?

4. Hehe ale psiarze się zesrali i mają ból dupy hehehehee
To jest wogóle argument tak #!$%@? jak tylko może być. Każdy, kto cieszy się z cudzego nieszczęścia jest po prostu toksyczną osobą. To co, może w 2035 roku ja będę się śmiał jak zakażą aut spalinowych? Jak jesteś temu przeciwny, będzie Ci miło jak będę spamował "hehe patrzcie ale spaliniarze mają ból dupy, jak im nie pasi niech wy... do autobusów xDDDDDD" ? Czy może jednak lepiej by było jakbyśmy mieli do siebie, jako społeczeństwo, wzajemny szacunek i zrozumienie? Czy jednak proszę o zbyt wiele?

5. Odpowiedzialność zbiorowa
Przywołam Cię tu @WielkiNos jako przykład, wybacz, ale jesteś idealnym przykładem toku rozumowania, którego nie rozumiem. Dyskutowaliśmy ostatnio o tym, że jest bardzo źle jak wykiepki rzygają żółcią na wszystkie kobiety bo JAKAŚ TAM JULKA Z TINDERA ŹLE SIĘ ZACHOWAŁA. I w związku z tym, nienawiść należy się każdej jednej kobiecie - do tego stopnia że ci ludzie szkalują kobiety np pisząc do nich na facebooku. I wtedy ustaliliśmy wspólnie, że jest to złe. A za kilka godzin wrzucasz wpis w którym cieszysz się że "psiarze mają ból dupy" i stosujesz dokładnie tę samą odpowiedzialność zbiorową. Otóż nie, atakować należy kogoś, kto nie sprząta po swoim psie - atak na każdego psiarza jest zły a jeszcze gorszy jest atak na samego psa żeby zrobić przykrość psiarzowi.

6. Post gościa, który deklarował że idzie wypalać petardy pod schronisko
Serio, to ma taki przyklask? Nie zrobicie tym na złość ludziom, tylko tym zwierzętom. A schronisko jest akurat punktem kuliminacyjnym cierpienia zwierząt wywołanego działalnością człowieka. Wszystkie fafiki wyrzucone jak zużyty sprzęt, nieudane prezenty, psy pozostawiione przywiązane do drzewa, psy bite, torturowane, używane do nielegalnych walk psów, wygłodzone, itd. Schronisko to jest agregat takiego psiego cierpienia przez ludzi i Wy klaskacie jak ktoś idzie w TAKIE miejsce i jeszcze tam straszy te zwierzaki? To naprawdę trzeba być zepsutym człowiekiem bez serca.

#psiarze #psy #sylwester
  • 23
@larvaexotech akurat najgorsi są psiarze w blokach. Jak pies wyje to nic nie można zrobić. Więc argument nr 3 się zgadza ,bo część takich włazi w życie innym. Tak samo puszczanie luzem kundli. Mojej żonie uszkodził taki kurtkę ,a właściciel się zawinął. Tak więc teraz pora na reakcję na takie pieski ¯_(ツ)_/¯
Sam myślę nad środkami obronnymi i zawsze mam coś po ręką jak np parasol albo gaz.
6. Post gościa, który deklarował że idzie wypalać petardy pod schronisko


@larvaexotech: Takiego degenerata powinni wysłać do rozminowywania okolic Bachmutu za pomocą patyka i ewentualnie cegły na sznurku, bo człowiek już z niego nie będzie.

Ogólnie, to można być może psa (ale nie każdego) nauczyć, by się nie bał petard. Tylko powodzenia, gdy mówimy o kilkumiesięcznym szczeniaku, kiedy to jest robota często na długie miesiące pracy, a nie "hop-siup i się
@Wincyyyyj: No tak, normalny człowiek pierwsze, o czym myśli, to #!$%@?ć w parumiesięcznego szczeniaka petardami, bo to najpilniejszy temat. Ty masz pod kopułą nieźle nasrane. Napisałem zresztą wyraźnie - zwyczajnie może ci nie starczyć czasu.

Ach te mokre sny psiarzy. Powinni was leczyć.


OH NIE, JAK MOŻNA ŹLE SIĘ WYPOWIADAĆ O SADYSTYCZNYM DEGENERACIE DRĘCZĄCYM ZWIERZĘTA, TO TRZEBA LECZYĆ.

#czarnolisto dzbanie
@CzarnyOwiec: @Wincyyyyj @CzarnyOwiec:

Więc argument nr 3 się zgadza ,bo część takich włazi w życie innym.


Tylko, żeby to było w nowy rok to jest pół biedy. Bo na te np. 30 min strzelania można się jakoś przygotować - dać psu coś na uspokojenie, zająć go, dać głośno telewizor/muzykę itd.

Problemem jest to, że kretyni #!$%@?ą petardami od początku grudnia do połowy stycznia i jak masz przygotować psa na taki
@larvaexotech: ołsiet, masz pieska? To brzmi jakby to był twój problem do ogarnięcia, a nie innych ludzi.

Dlaczego psiarze chcą przerzucić swoje problemy na społeczeństwo? To dosłownie tak jak z arabami- "MOJA religia zabrania CI chodzenia bez szmaty na głowie".
Tak samo psiarze- "MÓJ PIES wymaga ŻEBYŚ NIE STRZELAŁ".

Wziąłeś futrzaka, to się nim zajmuj i nawet oklej łazienkę styropianem na te dwa dni, ale nie wymuszaj na innych ludziach, by
@tellet: ołsiet nie podobaja Ci sie nowe eko korki na butelkach, przyczepione dp butelki?

Kupiles sobie butelke wody i mowisz innym jak maja zyc. Chlej wode w rzece i przestan zrzucac swoje problemy na spoleczenstwo.

Tacy to juz wodziarze, JA nie chce miec eko korka wiec nikt nie ma miec!
@Mysteri0nke: Nie widzę tam nic o zabijaniu, a antyspołeczne chwasty nie są społeczeństwu potrzebne. Dobrze wiesz że nie chodzi o rzucanie petardami, a jeśli tak to to co napisałem wyżej tego dotyczy