Wpis z mikrobloga

Kuchwa, nie ma to jak Sylwester w średnim wieku, siedzę sobie w dresie, oglądam film, zero przymusu zabawy w większym gronie osób, sączę sobie drinka, tak trzeba żyć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@Pan_Mysz: U nas swieta byly przesrane, jak co roku. Ale taktycznie wzialem sobie urlop od 11 do 22 grudnia, a potem odebralem nadgodziny i resztki urlopu do 29. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Joa tez wszystkiego dobrego. :D
@Strahl u mnie zazwyczaj wigilia i pierwszy dzień świąt były ok, drugiego dnia świąt było zazwyczaj przerąbane.
Miałem rzucić dyżury, ale ja to nadal lubię i sprawia mi to frajdę. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Pan_Mysz: ja nie mialem co robic z zyciem to zaczalem podspecjalizacje z neuroradiologii ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale nadal pracuje w ramach swojego macierzystego oddzialu i tu dyżuruje, też mam z tego ciągle masę frajdy, nawet z dyżurów na miejscu. Dzisiaj na dniówce mieliśmy jakąś laskę z PRES w preeclampsii w MRI, wczesniej nie widziałem nigdy.

Ale to w duzej czesci kwestia tego, ze znam w sumie
@Pan_Mysz: joa ta jak z ginekologiem przycisnelismy od razu po badaniu to sie przyznala, ze w sumie to na chwile obustronnie oślepła. :D

Ludzie nigdy nie przestana mnie fascynować, ukrywać objawy i kłamać nawet w stanie zagrożenia życia. :')
@Strahl jednego możesz być pewien, jak ktoś na wejściu nawet nie zapytany drze japę, że nie piję to jest alkoholikiem, dotyczy to zwłaszcza kobiet. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)