Wpis z mikrobloga

@Neobychno Cola Original nadawała się co najwyżej na zapoję, ale ten smak Top Chipsów to było moje ulubiene.

Szkoda że producenci chipsów odeszli od takich eksperymentów na rzecz oklepanego mixu papryka/cebulka/solone.
  • Odpowiedz
Cola Original nadawała się co najwyżej na zapoję, ale ten smak Top Chipsów to było moje ulubiene.


@DonTadeo: Może nie ulubione, ale te smaki top chipsów starych się nie umywają do tych obecnie, tamte dużo lepsze były. Moim zdaniem te żeberkowe królami były. Ogólnie te chipsy sprzedawali później jeszcze kilka razy, ale one za każdym razem miały innych smak i były coraz gorsze.
  • Odpowiedz
@Neobychno: mój najlepszy sylwester w życiu to jak grałem chyba z 16h w Diablo 2 jedynie z przerwą na fajerwerki () do tego Hoop Cola (nie wiem czy zawsze była taka obrzydliwa ale kilka lat temu jak spróbowałem to tego się pić nie da XD) i jakieś cziperki. Najlepsze czasy.
  • Odpowiedz
@Neobychno: praktycznie wycofanie ze sprzedaży top chipsów o smaku grillowanych warzyw to zbrodnia za którą powinien być pluton egzekucyjny...od 2 lat nie mogę nigdzie tego dorwać a co wakacje robię trip po kilkunastu biedronkach w okolicy...
  • Odpowiedz
@Neobychno: ten smak topchipsów to było dokładnie takie crunchipsowe chaka-laka, niedawno jak lorenz dostał zlecenie na ten smak to zrobili jakieś spalone gówno
  • Odpowiedz