Wpis z mikrobloga

@Andrzej_K wyobrażam. Trochę nudno by było jakby ludzie robili tylko te rzeczy żeby nikogo #!$%@?. Mnie też #!$%@? maratony przez miasto, remonty, procesje i inne marsze równości, ale nikogo nie wyzywam od hołoty z tego powodu xdd
o fat shaming u postępowca? Hipokryzja lvl lewoskręt xD


@ottersideofme Lol, gdzie tu jest niby hipokryzja? Po prostu typ zgasił cię jak peta, zaakceptuj to tryglodyto i się nie ośmieszaj na siłę próbując mu dopiec jakąś z dupy hipokryzją.
trzymanie psa w mieszkaniu to jeszcze większa patologia


@turfa8: najlepiej w domku z ogródkiem bez kontaktu z innymi psami i spacer raz na 2 tygodnie, wtedy jest szczęśliwy i wcale nikomu nie uprzykrza życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) mam wrażenie, że więcej niż połowa wykopków nigdy nie mieszkała poza miastem albo nigdy nie miała pod oknami sztrucla drącego #!$%@? 24/7
@Andrzej_K ee, ameba to trochę mocno. Ja lubię sobie postrzelać, jakoś tak mi zostało od dziecka, tyle że kiedyś to się tylko mini peterdkami strzelało, teraz ludzie bogatsi to mogą sobie kupić jakieś fajerwerki na wypasie. Raz w roku taka rozrywka parę minut, nic wielkiego.
@Andrzej_K: ja za gówniaka i gimbazy bardzo lubiłem szczelać rakietami, korsarzami, przczółkami i wysadzać achtungami różne rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) potem w liceum już powoli mi przechodziło (potrzebna była kasa na fajki i alkohol, a nie jakieś pierdki xD), a dziś już, mimo że stała robota i hyhy "dorosłe życie" to nie wyobrażam sobie wydawać na to pieniędzy. To jakbym palił banknoty 100zł, tylko jeszcze brakuje