Wpis z mikrobloga

chłop się za babe przebrał no ja nie


@siemankojanko: Jakby na to spojrzeć z trochę innej strony, w sumie można się śmiać (co też robię), ale jakoś kiedy dziewczyny/kobiety kupują bez żadnego skrępowania męskie ubrania na męskich działach sobie to nikt nic nie mówi, wręcz przeciwnie jeszcze to propsują a jak ktoś w drugą stronę to robi to już hihi beka za babę się przebrał.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Cóż, strzelam, że męska potrzeba "dominacji" i udowodnienia, że jest się lepszym facetem (tak jakby kawałek noszonego materiału o tym świadczył) jest źródłem tych uwag, bo czasem ten dowód polega na wyśmianiu cudzych zachowań. A szkoda, bo wydawać by się mogło, że męskość to przede wszystkim odwaga i nonkonformizm, ale wtedy wyszłoby, że femboye są w pewnych sprawach bardziej "męscy" od "prawdziwych mężczyzn". Inna sprawa, że przejście od potwornie nudnych
  • Odpowiedz
A szkoda, bo wydawać by się mogło, że męskość to przede wszystkim odwaga i nonkonformizm, ale wtedy wyszłoby, że femboye są w pewnych sprawach bardziej "męscy" od "prawdziwych mężczyzn".


@Mtik333: Generalnie w Polsce nie trzeba być femboyem żeby ci cisnęli za mało męski ubiór wystarczy, że masz +20 lat na przykład i nie ubierasz się zdaniem niektórych jak dorosły bo nie nosisz ubierasz coś więcej jak czarny i biały ewentualnie jenasy.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ano, a na wsi to jeszcze krzywe spojrzenia albo ochrzan dostaniesz za dłuższe włosy, zwłaszcza od tych którzy 20 czy 30 lat temu mieli te włosy jeszcze dłuższe i zdążyli o tym zapomnieć albo będą fandzolić o "innych czasach".
  • Odpowiedz
@Mtik333: Obecnie mam rocznikowo 25 lat (ćwierć wieku), gdyby ktoś spróbował mnie ''ochrzanić'' za ubiór to bym się go zapytał czy się ku...a dobrze czuje. Nie jestem jakimś dzieckiem z podstawówki, ale to po pierwsze. Przyjeżdżając na przeciętną wieś w Polsce ludzie potrafią Cię traktować jak celebrytę jakiegoś.
  • Odpowiedz