Wpis z mikrobloga

@WielkiNos kazdy ma swoj gust, wiadomo, ale nic nie przebije naturalnosci. Zaraz po tatuazach sa zupelnie niepotrzebne operacje "estetyczne", ktore nie dosc, ze pogarszaja ta estetyke, to jeszcze prowadza kobiety do gorszej paranoi, ktora jest ciągle poprawianie czegos i w koncowym efekcie - wyglad totalnie karykaturalny. A to prowadzi do jeszcze gorszych kompleksow.
Dlatego moim zdaniem osoby decydujace sie na te operacje powinny mocno to przemyslec
  • Odpowiedz
@WielkiNos tatuaże są mega sexy (oprócz tych na mordzie xd) i takich co wyglądają jak rozlane mleko no ogółem sexy są te co mi się podobają behehe ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: tatuaze oznaczają, że nie masz osobowości i cała swoją naturę i osobowość budujesz na jakimś obrazku za 500zl. Fuj mi też nie staje jak widzę, że laska ma tatuaże bo są po prostu obrzydliwe. Czysta, piękna mleczna skóra to jest coś co działa.
  • Odpowiedz
  • 23
@justNone Ty zaś swoją opierasz na tym że nie masz obrazka i niby jakiś lepszy jesteś przez to xD
Ludzie zrozumcie że wszyscy i tak skończycie w tym samym miejscu a dla robaków nie ma znaczenia twoja "osobowość", nie ma sensu brać życia zbyt poważnie.
  • Odpowiedz
@justNone: pomijając fakt że tatuaże szczególnie kolorowe mogą wywoływać raka i są poprostu obrzydliwe
Co innego jakieś tatuaze indiańskie związane z ich kultura co innego bazgroły u Jadzi w salonie pod #!$%@?
Rzadko który tatuator jest artystą który robi dzieła sztuki na skórze , to są poprostu czarne bazgroły
  • Odpowiedz
@justNone: Wywyższanie się na wykopie i takie górnolotne stwierdzenia, że to ja mam osobowości i inteligencję, a inni nie, to jest dopiero rak. Musisz brandzlować się do swojej wyjątkowości, bo inaczej nic nie zostanie. A niby ludzie z tatuażami są atencyjni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz