Wpis z mikrobloga

Witam, mam dość bycia chudym obrzydliwym szczurem. Strasznie mnie to zmęczyło. Do meritum jakie suplementy polecacie na początek budowania ciała. Ćwicze od dłuższego czasu, wieczorami biegam do padnięcia ale jak dużo wysiłku nie włożę jestem chudym szczurem. Nie umiem ważyć więcej niż 60 kg (wzrost 174) Jakieś godne polecenia białka keratyny i innego typu (gówno)? Oczywiście stosunek cena/jakość. Nie interesują mnie audiofilskie mityczne lepsze przyrosty na nasłonecznionych ostrygach północno atlantyckich. Nie interesuje mnie sylwetka typu @IntruderXXL. Nie interesuje mnie budowanie masy, a potem rzeźby, chce po prostu ćwicząc wspomagać trochę mięśnie, by miały z czego rosnąć. Koniec.
#mirkokoksy #silownia #wychodzimyzprzegrywu
  • 15
  • Odpowiedz
Kreatyna, dieta, ewentualne braki dopychaj białkiem. Osobiście unikałbym gainerów i bulków.

Ogólnie jeśli chcesz dalej biegać to musisz więcej jeść.
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: ja to po jakimkolwiek wysiłku zamiast #!$%@?ć to jeszcze bardziej odechciewa się jeść. Po basenie najlepiej mi się jadło. Ale to miałem tylko krótkie fazy bo huop ze mnie ze wsi i nie chciało się jeździć do miasta
  • Odpowiedz
ja to po jakimkolwiek wysiłku zamiast #!$%@?ć to jeszcze bardziej odechciewa się jeść. Po basenie najlepiej mi się jadło. Ale to miałem tylko krótkie fazy bo huop ze mnie ze wsi i nie chciało się jeździć do miasta


@bober47: Podobnie. Ogólnie rzecz biorąc taki chudy chłop to jest traktowany jak odpad, a nie człowiek.
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: po pierwsze to skup się na siłowni, zredukuj ilość kardio i zacznij jeść z dodatnim bilansem kalorycznym. Więcej Ci nie trzeba. Możesz dorzucić dowolny monohydrat kreatyny i witaminę d.
  • Odpowiedz
  • 2
@Leszcz_Bagienny Nie potrzebujesz żadnych suplementów bo wszystko możesz dostarczyć w diecie. Przestań biegać bo tylko pogłębiasz deficyt i dlatego nie możesz przytyć. Jedz ponad zapotrzebowanie (+/- 300 kcal), zacznij liczyć kalorie i ćwicz siłowo. Jeśli jednak chcesz białko I kreatynę to ja tylko i wyłącznie KFD, białka smaczne a kreatyna chyba najlepsza na rynku.

Trochę nie rozumiem zdania, że nie chcesz budować masy, a pod koniec chcesz by mięśnie urosły... wtf
  • Odpowiedz
Trochę nie rozumiem zdania, że nie chcesz budować masy, a pod koniec chcesz by mięśnie urosły... wtf


@knurku: Nie chce mi się bawić w jakiś bulking, a potem redukcje. Na myśli miałem, że chce trzymać się swojego rygoru i budować go systematycznie, a nie jakieś wydziwianie jakie można zobaczyć w internecie.
  • Odpowiedz
@Leszcz_Bagienny: Kreatyna z jakiejkolwiek rozpoznawalnej firmy. Osobiście polecam Vitalmax ze względu na najlepsze rozdrobnienie na rynku - 250 mesh (jeśli wyszło coś lepszego pod tym względem to mnie poprawcie bo od dawna nie szukałem niczego nowego). Białko jak chcesz dobre i po taniości to od firmy mleczarskiej która przy okazji robi biało (Spomlek jest bardzo popularny w internecie). Przy większym budżecie pewnie sam coś znajdziesz - jest wiele dobrych firm -
  • Odpowiedz