Wpis z mikrobloga

Za pięć minut wysyp wpisów: "Nie jestem fanem PiSu i głosowałem na TD, ale to, że po tygodniu w #i930 leje się taka sama propaganda jak przez ostatnie 8 lat sprawiło, że zawiodłem się, dodatkowo te podwyżki ZUSu i akcyzy sprawiają, że w następnych wyborach zagłosuję na PiS" #tvpis #1930 #bekazpisu #bekazmateckiego
Natrent - Za pięć minut wysyp wpisów: "Nie jestem fanem PiSu i głosowałem na TD, ale ...

źródło: z23765666V,Dariusz-Matecki-i-Magdalena-Ogorek--fot--Facebook

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na pewno nie jest taka bezczelna jak za pisiorstwa, ale nie powiecie mi Mircy, że tak wygląda rzetelne dziennikarstwo


@mattwoo: tak wygląda rzetelne dziennikarstwo.
W celu szybkiego odchodzenia od węgla wiatraki są potrzebne tu i teraz, atom będzie podstawą polskiej energetyki dopiero za 10-20 lat. Obie technologie nie wykluczają się i wraz z innymi będą obecne również po uruchomieniu elektrowni atomowych.
  • Odpowiedz
@Mandarex: rolą dziennikarza jest zestawienie rzeczywistości (podanych informacji) z faktami i wiedzą naukową, a nie podejście do tematu bezkrytycznie. Pomijając już samą tonację która kojarzy się z niespecjalnie wykształconym gimnazjalistą. Wiatraki są fajne jako dodatek, ale nie jako podstawa energetyki.
  • Odpowiedz
rolą dziennikarza jest zestawienie rzeczywistości (podanych informacji) z faktami i wiedzą naukową


@Paayor: Powiesz w którym momencie reportaż tego nie spełnia?
  • Odpowiedz
@Mandarex: przez pierwsze 90 sekund gdzie jest tylko nawijanie, że wiatraki są w pytę. Dalej nie dałem rady tego oglądać, ale nie słyszałem w ogóle krytycznego podejście do wiatraków i zagrożeń z nimi związanymi.
  • Odpowiedz
przez pierwsze 90 sekund gdzie jest tylko nawijanie, że wiatraki są w pytę


@Paayor: No dobrze, ale miałeś powiedzieć w którym momencie nie została zestawiona rzeczywistość z faktami i wiedzą naukową.

Dalej nie dałem rady tego oglądać

XDDDD
  • Odpowiedz
@Mandarex: to ty pokaż gdzie jest ten krytyczny moment wobec wiatraków, OZE i energetyki wiatrowej szerzej rozumianej. Jak będę przy komputerze to z przyjemnością zobaczę, czy jest podstawowy problem zidentyfikowany: żywotność wiatraków, kwestia utylizacji skrzydeł, problem z nadprodukcja w zależności od pogody. chociaż problem nadprodukcji został poruszony i że trzeba dopłacać czasem, ale zostało to ujęte w sposób taki żeby widz nie załapał
  • Odpowiedz
to ty pokaż gdzie jest ten krytyczny moment wobec wiatraków, OZE i energetyki wiatrowej szerzej rozumianej.


@Paayor: Ale baba wracająca ze sklepu z kalafiorem miała mówić że kury jajek nie niosą czy o co chodzi? XD
  • Odpowiedz