Wpis z mikrobloga

Za pięć minut wysyp wpisów: "Nie jestem fanem PiSu i głosowałem na TD, ale to, że po tygodniu w #i930 leje się taka sama propaganda jak przez ostatnie 8 lat sprawiło, że zawiodłem się, dodatkowo te podwyżki ZUSu i akcyzy sprawiają, że w następnych wyborach zagłosuję na PiS" #tvpis #1930 #bekazpisu #bekazmateckiego
Natrent - Za pięć minut wysyp wpisów: "Nie jestem fanem PiSu i głosowałem na TD, ale ...

źródło: z23765666V,Dariusz-Matecki-i-Magdalena-Ogorek--fot--Facebook

Pobierz
  • 33
@Mandarex:
Służę swoją subiektywną opinią:
- Pan Janusz z ulicy na początku mówi, że wiatraki powinny ogrzewać domy; Jak? Poczytaj o kosztach ogrzewania domu pompą ciepła nawet z fotowoltaiką w net-billingu biorąc pod uwagę koszty pompy (20-30k, piec gazowy 6k) i fotowoltaiki (10 kWp 30-40k)
- Co z szerszym spektrum informacji, samo OZE się na nic nie zda, Polsce potrzebny jest ATOM i to w pierwszej kolejności, nie ma i nie
Poczytaj o kosztach ogrzewania domu pompą ciepła nawet z fotowoltaiką w net-billingu biorąc pod uwagę koszty pompy (20-30k, piec gazowy 6k) i fotowoltaiki (10 kWp 30-40k)


@mattwoo: Co to ma do rzetelności?

- Co z szerszym spektrum informacji, samo OZE się na nic nie zda, Polsce potrzebny jest ATOM


A co miałby robić atom w reportażu o wiatrakach? Co to ma do rzetelności?

- Na pomorzu wieje o wiele bardziej niż
@Natrent jeśli było #!$%@? a jest źle, to może jest lepiej niż było, ale wciąż nie jest dobrze. Nie głosowałem nigdy na PiS i nigdy nie zagłosuję, ale nie mam zamiaru udawać że coś mi się podoba tylko dlatego że nie jest pisowskie. Tak ciężko to zrozumieć? Czy w twojej głowie jak ktoś nie kocha bezkrytycznie nowej władzy i nowej telewizji to musi być pisowcem i nie ma innego wytłumaczenia? Poseł Lewicy
Jak nie rozumiesz mojego punktu, to trudno, może nawet dostaniesz jakiegoś plusa za reductio ad absurdum :)

W Polsce potrzebny jest ATOM i to jest najwyższy priorytet, #!$%@? o wiatrakach i przedstawienie ich ludziom bez wiedzy jako remedium jest po prostu nierzetelne, dodatkowo usprawiedliwia rządowe ruchy w tym zakresie.
Zwróć szczególną uwagę uwagę na "ludziom bez wiedzy" .
Wydajemy ROCZNIE chyba 160 mld na rolowanie długu i rozdawnictwo. Duża elektrownia jądrowa to