Wpis z mikrobloga

Czesto rzeczy ktore faceci uwazaja za wazne w swoim wygladzie dla kobiet nie ma kompletnie żadnego znaczenia albo na odwrot.

W 2019 zgubilem okulary i musialem w starych zapasowych chodzic. Te zapasowe to optyk zrobil mi je beznadziejnie, nie doradzil z doborem oprawek i przez to wygladalem jak Stepien z 13 posterunku (duze moce szkiel w oprawkach na zylke). Wydawalo mi sie ze dopoki nie kupie sobie nowych nie ma opcji na jakakolwiek laske a mimo to w lato 2019 dziewczyny walily do mnie drzwiami i oknami i im moje piksy nie przeszkadzaly. Tylko na studiach mialem wieksza atrakcyjnosc w tak krotkim czasie.

A na wiosne 2021 za to troche mi sie lekko przytylo (5-7kg) bo przestalem na jesien 2020 jezdzic na rowerze i zrobil sie lekki piwny brzuch od browarow i lekka opuchlizna alkoholowa. Myslalem ze nie bedzie to mialo żadnego wplywu a jednak dla kobiet stalem sie po raz pierwszy w zyciu przezroczysty. Doslownie jak powietrze. Zero jakichkolwiek sygnalow zainteresowania od obcych kobiet w miejscach publicznych (sklep, przystanek autobusowy, kolejka do lekarza). Pierwszy raz w zyciu cos takiego mi sie wydarzylo

I wez tu czlowieku badz madry ¯\(ツ)/¯

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #looksmaxing
  • 2