Wpis z mikrobloga

Byłem u konowała (pani endokrynolog), spojrzała na badania, powiedziała że wszystko raczej ok, do znacznej większości objawów się w ogóle nie odniosła, 10 minut i cyk 200zl. Zero pomocy, zaleceń. Już w internecie samemu się więcej dowiem. Pozostaje mi NFZ

To nie jest kraj dla chorych ludzi (⁠⁠)

#zalesie #medycyna #endokrynologia #lekarz
  • 37
  • Odpowiedz
@Notes po twoich wpisach już wiem że tacy lekarze to jakiś inny gatunek człowieka, jakiegoś bez rozumu i godności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jednak zjawisko idiocenia lekarzy jest powszechne.

Ciężko jest znaleść lekarza który Ci pomoże.
  • Odpowiedz
@Kamero: polecam isc do 2 innych lekarzy jak potwierdza inne rozpoznanie to ja pozwij z jej ubezpieczenia moze ci przysługiwać kilkanascie tys zl odszkodowania albo do prokuratury o mozliwosci popelnienia przestepstwa
Chyba ze wszytsko jest ok to wtedy nie
  • Odpowiedz
do znacznej większości objawów się w ogóle nie odniosła, 10 minut i cyk 200zl. Zero pomocy, zaleceń.


@Kamero: no to dlaczego nie zapytałeś o te objawy i zalecenia? Ludzie! Płacicie to wymagacie, a nie spuścić wzrok i wyjąć portfel...
  • Odpowiedz
OP ma objawy, do których lekarz się NIE ODNIÓSŁ. To tak jakbyś poszedł do lekarza pierwszego kontaktu zagilany, z temperaturą, a on by powiedział, że "wszystko raczej okej" ....


@panKrzysztofKrawczyk: niech zgadnę te objawy to zmęczenie, zły nastrój itp czyli można pod to wszystkie choroby podczepić. Czasami potrzeba znacznie więcej aby nakierować lekarza na jakieś badania.
  • Odpowiedz
spojrzała na badania, powiedziała że wszystko raczej ok, do znacznej większości objawów się w ogóle nie odniosła, 10 minut i cyk 200zl


@Kamero: Same here od jakichś 4 tygodni, tylko że ja przynajmniej mam najwyższy pakiet Luxmedu z pracy i nie płacę za wizyty bo jakbym miał płacić to chyba bym zbankrutował. Byłem u kilku lekarzy, za każdym razem wymieniam listę objawów a oni nawet o nic nie podpytają tylko obejrzą
  • Odpowiedz
@Kamero:

Najbardziej typowe przyczyny braku energii:

1.może być zbyt mało witaminy D,

2.Tarczyca reguluje metabolizm,

3.Niski poziom testosteronu,

4.Stany zapalne

5.Zaburzenia poziomu neurotransmiterów:
niski poziom serotoniny,glutaminy,dopaminy

Testosteron jest jak najbardziej podejrzany. Z tego co napisałeś, masz testosteron wolny bardzo niski.
Stany zapalne pewnie odpadają,bo lekarz by to zauważył.Zrobiłbym jeszcze badanie wit. D,ale testosteron jest tu głównym podejrzanym.
Jaki miałeś testosteron całkowity? Badałeś może SHBG? też warto, bo on ubija hormony płciowe
  • Odpowiedz
@Kamero: Dobra, przeczytałem też drugi post. Mało informacji. Poszedłeś do endokrynologa bo? Z obu postów brzmi jakbyś mocno od dupy strony się dobierał do problemu zmęczenia i braku koncentracji.
  • Odpowiedz
do znacznej większości objawów się w ogóle nie odniosła


@Kamero: a ty jak ta sierotka marysia ani słówkiem się nie odezwiesz? Tylko tak pani doktór dziękuję pani doktór, do widzenia pani doktór.

Płacisz to wymagasz. Dopytujesz. Drążysz. A nie idziesz na łatwiznę i wielkie zdziwienie, że lekarz też idzie na łatwiznę xD
  • Odpowiedz
@Kamero: dobra endokrynolog będzie drążyć Mi robiła wszelakie badania włącznie z renozansem i nic nie było dla świętego spokoju wyslała mnie do szpitala Okazało się że zamiast 3 dni siedziałem 4 bo jednak coś wykryli ale tam pobierali mi krew z 6 razy dziennie Znajdź dobrego endokrynologa
  • Odpowiedz
  • 0
@sugr @Geomemnon @adrian_200: @Mr88m @inflacja_biedaku

Ogólnie we wpisie o testosteronie to mało napisałem. Mam masę objawów niedoczynności tarczycy, trochę nadczynności. Ciągłe zmęczenie, bez problemu mogę spać po kilkanaście godzin, często senność po posiłkach (cukier/insulina w normie), problemy z koncentracją i obniżenie zdolności umysłowych, apatia, bardzo zimne stopy i dłonie, które ciężko ogrzać, podwyższone tętno w spoczynku (~90-100), zazwyczaj prawie w ogóle się nie pocę, ale czasami sporo bez żadnego wysiłku, bardzo
  • Odpowiedz
Najbardziej typowe przyczyny braku energii:


@adrian_200: NUMER JEDEN: Zły styl życia. Jak ktoś ma mieć energię jak cały dzień siedzi na dupie i klika na wykopie czy inne w gówno, chodzi spać o 3, wstaje w południe i jedyną aktywnością jest marsz do kibla.
  • Odpowiedz
spojrzała na badania, powiedziała że wszystko raczej ok, do znacznej większości objawów się w ogóle nie odniosła, 10 minut i cyk 200zl.


@Kamero: zapłaciłeś za diagnozę, skoro jesteś zdrowy to co miała zrobić laskę i anala w cenie?
  • Odpowiedz
@Kamero: niebwiem co Ci mam powiedzieć nienwiem nawet czy endokrynolog to dobra opcja ale idź na NFZ jak masz książeczkę honorowego krwiodawcy to złapiesz się w ciągu 7 dni Niech Cie przebadają Ja poszedłem bez objawów że skierowaniem żeby sobie posprawdzač hormony za freeko. Więc się da to załatwić w szczególności że Ty masz objawy
  • Odpowiedz
Zbadaj sobie wszystkie hormony płciowe. Na ich podstawie można coś powiedzieć. LH, FSH, ESTRADIOL, PROLAKTYNA, TESTOSTERON itd. Generalnie poziom przy dolnej granicy to kwalifikuje się do leczenia.,
  • Odpowiedz
@Kamero: jeśli jesteś z Wielkopolski to mogę Ci polecić fachowca, który po wielu wizytach takich jak Twoja spojrzał na wyniki, załapał się za głowę i wdrożył leczenie naprawiające błędy poprzednich trzech konowałów.
  • Odpowiedz