Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki chciałem się z wami czymś podzielić. Nigdy nie narzekałem na dostęp do kobiet ale na ich jakość już tak. Niestety mam źle wspomnienia z wielu związków i znajomości. Później dużo lat spędziłem na rozwoju zawodowym i o różowych nie myślałem wcale chyba że chciałem sobie zamoczyć. Po 30 poczułem chęć i ogromną potrzebę aby mieć własną rodzinę i doceniłem w pełni co to człowiekowi daje. Znowu miałem ten sam problem czyli łatwy dostęp ale albo z jakością. Przez przypadek poznałem jedną różową i traktowałem ją jak wszystkie kobiety dotychczas. Jej relacja na mnie zrobiła się dziwna, pytała czemu się tak zachowuje, mówiła że widzi we mnie dobrego człowieka ale nie rozumie moich zachować. To były gierki częściowo wyuczone z #redpill a częściowo wynikające ze znajomości kobiecych zachowań. Poszedłem na terapię i z jej pomocą (powiedziała, że może mnie wspierać ale tylko jeśli podejmę konkretne działania i będą tego efekty) jestem dzisiaj innym człowiekiem.
W domu jestem spokojny, okazuje jej wszystkie swoje emocje, prowadzimy rozmowy tak głębokie że oboje płaczemy ale jednocześnie jestem głową rodziny. Bo tak, mamy już rodzinę.
Jestem szczęśliwy i spokojny. Oboje skupiamy się na swoim szczęściu i rozwoju tego.

Moja myśl przewodnia - redpillowe rady na dobre, ciepłe, zrównoważone i świadomie kobiety nie będą działać. Działały znakomicie ale na te z problemami...
#zwiazki #wyznanie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim tl;dr wykopki odkrywają, że nie ma jednego złotego środka czy "pigułki" na zrozumienie natury wszystkich ludzi, tutaj w kontekście kobiet.

Jeżeli ktoś myśli inaczej to nie ma pojęcia o ludziach, relacjach społecznych, psychologii i albo jest idiotą albo oszustem nadciągającym idiotów, a zwłaszcza ci wszyscy pigułkowi guru z internetu

Chociaż jedno się zgadza: niektórzy zamiast czytania tych pillowych wysrywów powinni zacząć czytać opinie o swoich lokalnych psychoterapeutach i do jakiegoś w