Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mozecie mi doradzic #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia jako ludzie ktorzy sie znaja?
Chce wziac sie za siebie, wiele lat temu chodziłem na siłownię, odpuściłem temat i się ulałem (skinny fat)
Nie mam czasu żeby chodzić na siłkę (21km od domu) ani miejsca w mieszkaniu żeby taką zrobić. Czym się zainteresować?
Wysiłek lubię, na rowerze w lato jeżdże sporo a w domu mam stacjonarny, ale też chcę poćwiczyć coś typowo na mięśnie (a raczej żeby nie tracić aż tak mięśni palac tłuszcz na rowerku - o to mi chodzi)
Ludzie polecaja tą #kalistenika , natomiast na YT jest masa sprzeczności co do planów/ćwiczeń.
Macie jakieś sprawdzone kanały, plany treningowe, etc?
Sprzęt odpada - mam hantle składane, i ćwiczyłem na nich z 3 razy, bo więcej czasu zajmuje mi położenie maty na podłoge i przekładanie obciążeń co ćwiczenie niż samo ćwiczenie..



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
Sprzęt odpada - mam hantle składane, i ćwiczyłem na nich z 3 razy, bo więcej czasu zajmuje mi położenie maty na podłoge i przekładanie obciążeń co ćwiczenie niż samo ćwiczenie..


@mirko_anonim: No to #!$%@? rusz dupę. Co ty jedną serię robisz? XD Kup sobie poręcz do dipów i na tym rób coś, dipy pompki itd.
  • Odpowiedz
Sprzęt odpada - mam hantle składane, i ćwiczyłem na nich z 3 razy, bo więcej czasu zajmuje mi położenie maty na podłoge i przekładanie obciążeń co ćwiczenie niż samo ćwiczenie..


@mirko_anonim: polecam ogarnąć dupę, bo jeśli rzucenie maty na podłogę i przekładanie kilku krążków albo przejechanie 21km jest dla ciebie barierą nie do przejścia to nie mam po co się produkować.
  • Odpowiedz