Wpis z mikrobloga

pytanie do różowych. jak randkujecie z nowym gościem, który jest w porządku, to wolicie, jak znajomość rozwija się powoli czy szybko? tzn lepiej parę tygodni pospotykać się na mieście, dopiero potem w mieszkaniu i jakoś budować powoli napięcie, czy lepiej ruchanie na drugiej, trzeciej randce?
może ja jestem jakiś dziwny, ale lubię tak powoli budować związek. gdy już oboje wiecie, że fajnie się zapowiada i że to kwestia czasu, ale żeby jeszcze tak "poudawać" i "zdobywać bazy" po kolei.

#tinder #zwiazki #randkujzwykopem #rozowepaski

lepiej szybko czy wolno

  • szybko 34.8% (57)
  • wolno 26.8% (44)
  • to zależy 38.4% (63)

Oddanych głosów: 164

  • 27
  • 0
@Hemingwayy: racja, ale nie mówię też, że trzeba na każdego gościa z tindera poświęcać miesiąc. nie mam nic przeciwko pójścia na pierwszą randkę np z 5 chłopami. ale załóżmy, że na 2 randkę już idziesz z dwoma, a na trzecią z jednym. i widzisz, że super się zapowiada i dopiero wtedy jednoznacznie dawać sygnały że jesteś zainteresowana, na każdym spotkaniu przełamywać jakąś barierę, ale powoli, małymi krokami.
@wankstain ja nie jestem babą xd
Ale zasada była podobna,spotykać się z kilkoma i zobaczymy jak to wyjdzie.Jeśli jakaś procentowała bardziej i mam na myśli poprostu wspólne flow to na jednej się skupiałem.A najczęściej to podczas pisania już tak było.I jak jest to coś z obu stron to wtedy nie ma się takiego pośpiechu w budowaniu czegoś chyba ze 6 miesięcy się zastanawiasz xd
  • 0
@Hemingwayy:

A najczęściej to podczas pisania już tak było.I jak jest to coś z obu stron to wtedy nie ma się takiego pośpiechu w budowaniu czegoś


właśnie o to dokładnie mi chodzi mówiąc powoli XD żeby nie było pośpiechu i jakiejś takiej presji, tylko że można czerpać przyjemność z tego spokoju jednocześnie wiedząc, że baba nie ucieknie na innego bolca. może źle to ująłem, ale na pewno nie chodzi mi tutaj
@wankstain A to nie jest zależne od mnogości wyboru?
Jak masz kilka opcji to inaczej podchodzisz do tego niż jak masz jedna pare która nawet ci nie odpisze xd
Wcześniej masz alternatywy i czujesz spokoj bo wiesz ze jak nie wyjdzie to nic straconego lecimy z kolejną.
Nie wiem przerabiałem obie opcje i tak wtedy czułem ale może jest inaczej.
  • 0
@Hemingwayy: to jest inna sytuacja. chodzi mi już o etap, gdzie tak naprawdę spotykacie się tylko ze sobą. teoretycznie możecie iść na całość, ale wybieracie "powoli i na spokojnie". na etapie gdzie jeszcze jest jakaś konkurencja to co innego.

@shogu życie nie kręci się wokół ruchania. jeżeli ktoś ją ma ruchać pomiędzy naszymi randkami to nie jest warta zachodu. jak jesteś na tinderze po to, żeby poruchać to wtedy zależy ci
  • 1
@Hemingwayy: dlatego zrobiłem tę ankietę, żeby obczaić co społeczeństwo sądzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) i chyba nie jest tak źle. zawsze można używać jako kryterium tego, że ktoś lubi wolno. preferencja jak każda inna. na pewno jest sporo takich osób, problem w tym, że niekoniecznie na tinderze.
@wankstain: zalezy od rozowej, moja kolezanka wrecz sie zastanawiała czemu chłop jeszcze nie wyszedl z inicjatywa lizania (zaprosila go na drugie spotkanie do siebie) ale ten chłop to tez jakis nieogar bo mial laske 8 miechów i sie z nia nie ruchal, a nastolatkiem juz nie był