Wpis z mikrobloga

@Papierowyksiezyc9328

@NiemyWinamp:

Co do dostania się do roboty u mnie starsza jeździ wózkiem po sortowni i mi załatwiła robote tutaj przez innego kierowce z firmy tak to zadnych ogłoszeń o prace nie wystawiają wszystko idzie z polecenia nawet dla ładowaczy


Ano właśnie. Chciałem się kiedyś dostać do tej roboty i wszędzie mieli na mnie wywalone. W Polsce, to jeszcze. W Niemczech to całe klany rodzinne robią w śmieciach, jak już biorą
byłem kiedyś na weselu i jakaś tam znajoma znajomej do mnie zagaduje, i jak to kobita, zaraz sonda czym się zajmuje, a ja dla jaj, że pracuje w służbach komunalnych przy usuwaniu nieczystości i nieźle dorabiam przy segregacji odpadów, ona gały wywaliła, cos tam pomamrotała i sie upłynniła
koleżanki nie wiedząc o co chodzi sie dopytywały czemu ze mną nie tańczyła i uciekła szybko

xD
@Papierowyksiezyc9328 A jak wręczyć lewiznę? Sprzątałem kiedyś działkę i strasznie dużo worków było dodatkowych. Nie chcieli tego brać w końcu wrzucałem to z nimi do śmieciarki. Chciałem coś tam symbolicznie wyrzucić i gościu ode mnie uciekał. Wsunąłem mu ledwo pieniążek do roboczych spodni ehh...
@Lardor: to jest dramat jeśli chodzi o uposażenie kierowcy miejskiego, nawet w Krakowie. Flota i organizacja wyglądają dobrze, przynajmniej na tle UK gdzie pracuję, ale jednak te polskie drogi, a raczej kierowcy i kasa lipa... Trzymaj się tam, myślałeś o zagranicy?
@Rocky_Zuma_Skye to ciężka praca w niekomfortowych warunkach, która jest kluczowa dla zapewnienia społeczeństwu nie tylko wygody, ale również odpowiednich warunków sanitarnych.

W jaki sposób poświęceniem jest np. praca policjanta, który w Polsce zajmuje się głównie wystawianiem umorzeń? Praca panów od śmieci jest dla wielu obywateli istotniejsza.