Wpis z mikrobloga

To był mój trzeci telefon w życiu* i zdecydowanie najlepiej go wspominam. Żeby go kupić w ofercie mix, ojciec musiał od swojego Janusza wziąć zaświadczenie o zarobkach. Ten design (ʘʘ) Nie do końca rozumiem jak dzisiaj doszukujemy się różnic w wyglądzie smartfonów - ten jest cieńszy o milimetr, a ten ma łezkę, a tamten 2 milimetry ramki. Położyć na stole obok siebie i musisz się chwilę zastanowić, czy to twój czy żony.

*Siemens CX65

#kiedystobylo #wykop30plus #telefony #siemens #gimbynieznajo #nostalgia
Promilus - To był mój trzeci telefon w życiu* i zdecydowanie najlepiej go wspominam. ...

źródło: temp_file6316503264326566925

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Promilus: aleś mireczku przypomniał, moim drugim był siemens me75 wzięty w era w edycji mundial 2006. Do zestawu była jakaś koszulka, smyczka i chyba kubek z logo mundialu w Niemczech z 2006. Pamietam do tej pory reklamę z Zibim Bońkiem. I to samo, już byliśmy w salonie, już miałem go w rękach, a tu nagle miły pan poprosił zaświadczenie o zarobkach i #!$%@?... Musiałem tydzień poczekać aż mama to ogarnie ze
  • Odpowiedz
@Promilus: ja miałem Siemens chyba S45, był tam taki bug ze jak się wysłało SMS o treści %English to zawieszało telefon i trzeba było robić reboot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Promilus: oo kolega miał chyba tego, albo może SX65, był szkolnym dealerem gierek w javie które wysyłało się na przerwach przez IR :D 10 MB pamięci to był sztos, ja miałem 2 w swoim siemensie
  • Odpowiedz
@Promilus: mój kolega miał taki telefon i pamiętam to rozczarowanie polifonią, która brzmiała jak gówno. Pamiętam też wspaniałe reklamy tego Siemensa przedstawiające mecz piłkarski i informujące o potężnym, ogromnym wyświetlaczu tego modelu ()
  • Odpowiedz
Nie do końca rozumiem jak dzisiaj doszukujemy się różnic w wyglądzie smartfonów - ten jest cieńszy o milimetr, a ten ma łezkę, a tamten 2 milimetry ramki.


@Promilus: no szok, jeżeli kiedyś na froncie telefonu miałeś mały ekran i klawisze fizyczne, to było miejsce na fantazję projektantów. A to inaczej to porozmieszczać, a to inny kształt przycisków, a to chociaż kolorki pozmieniać. Jeżeli dzisiaj 99% przodu telefonu zajmuje to samo, czyli
  • Odpowiedz
  • 0
@ni_wuja Bardziej chodziło mi o to, że recenzenci zawsze wypisują, że ten telefon ładniejszy od tamtego, gdy dla normalnego człowieka wszystkie wyglądają tak samo.
  • Odpowiedz
  • 5
@dr_papieros tydzień poczekałeś ale telefon dostałeś. A ja zadowolony z mamą zasuwam do ery wybrałem takiego sagema z klapką szmery bajery ja podniecony na maxa a tu chłop za biurka mówi mamie że ma jakąś niejasna historię w biku i mimo zaświadczenia z pracy nie będzie umowy :-o Okazało się że moja babcia zgodziła się przez telefon na podpisanie umowy z Tele2 i nawet o niczym nie wiedząc mieliśmy dwa abonamenty na
  • Odpowiedz
@swat91: to były bardzo #!$%@? czasy i w sumie nadal tak jest. Uczciwie chcesz coś wziąć na raty/abonament to Cię zweryfikują od góry do dołu, a jacyś oszuści czy parabanki to w moment
  • Odpowiedz