Wpis z mikrobloga

@V1ru53k: Do jazdy w nocy albo wieczorem: https://pl.aliexpress.com/item/1005006114954349.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.77.71a51c244QXzc5&gatewayAdapt=glo2pol

A do jazdy w ciągu dnia: https://pl.aliexpress.com/item/1005004843547359.html?spm=a2g0o.order_list.order_list_main.198.71a51c244QXzc5&gatewayAdapt=glo2pol
Na prawdę mocno świecą, tylne w nocy aż za mocno :D Tylne też wykrywa hamowanie i świeci wtedy pełną mocą. No i całkiem długo wytrzymują na ładowaniu
  • Odpowiedz
@FOTEL: No jakoś to wyczuwa, nie jest to jakieś wspaniałe i często wyczuwa hamowanie z dupy, ale działa i parę osób się o to pytało, tak że część kierowców może się domyślić o co chodzi
  • Odpowiedz
@guru8: to jednak nie kupie jak to czasami straszy hamowaniem bez powodu. Po co stresować kierowców.

ale sam pomysł bardzo fajny, może poczekam po prostu aż udoskonalą to.
  • Odpowiedz
@FOTEL: Ale jakie straszy? Część w ogóle nie ogarnie o co chodzi, ci co zrozumieją to się domyślą, w najgorszym wypadku kierowca zachowa się bezpieczniej.
Generalnie z racji swojej ceny to nie będzie jakieś mega dokładne, np, kumpel z którym jechałem Magurkę mówił, że cały czas świeciła jakbym hamował XD
A jak nie chcesz, to są te same lampki, tylko wersje "nie smart" i nie wykrywa hamowania. Z drugiej strony
  • Odpowiedz
@guru8: no niby tak ale jak sie trafi kumaty kierowca to po co go karmić fałszywymi syngałami. Plus nie lubię mrugać ludziom.

tak czy srak - ja mam światełko za 5 dych z allegro, dobrze daje, ładowanie USB, z metalu więc jak spadnie to jest całe i jest git. Jak kupowałem gówna najtańsze to co rok nowe światło miałem xd
  • Odpowiedz
@FOTEL: Nie no, jak masz to spoko, ale to po co się pytasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale przecież mruganie to podstawa, żeby zwrócić na siebie uwagę. Ja w ciągu dnia ustawiam najsłabszy tryb i mruga jednolicie, ale przy hamowaniu świeci ciągłym światłem na pełnej mocy. A kierowcom przyda się coś co spowoduje u nich załączenie szarych komórek.
I uwierz mi, takie coś za 30 złotych
  • Odpowiedz
Nie no, jak masz to spoko, ale to po co się pytasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@guru8: z ciekawosci bo nie słyszałem o hamowaczu bez kabla xp

co człek to opinia - mnie denerwuje mryganie ale ja ja mam troche nerwy nadszarpane ostatnio wiec nwm
  • Odpowiedz
z ciekawosci bo nie słyszałem o hamowaczu bez kabla xp


@FOTEL: Bo to działa na zasadzie bezwładności - coś pewnie wewnątrz styka pod wpływem bezwładności i powoduje to załączenie kilkusekundowego ciągłego świecenia
  • Odpowiedz