Wpis z mikrobloga

pierwszy raz swieta we "wlasnym mieszkaniu" i w koncu zaznalem spokoju w zyciu codziennym, ale oczywiscie przyjechala tesciowa z miasta meneli i sie rzadzi ustawia, grzebie po szafkach, #!$%@? drzwiami od kibla jak od samochodu i komentuje wszystko i jeszcze co 10 minut mi chodzi jarac na balkonie i w calej chacie #!$%@? jak na jakiejs melinie. Syn czteroletni sobie oglądał kreskówke to odpalila na telewizorze obok jakies #!$%@? goralskie kolędy i mu zagluszala. Dajcie plusa zebym jej nie połamał bo dzisiaj moge juz nie wytrzymac...

#swieta #zalesie #patologiazmiasta
  • 88
  • Odpowiedz
  • 11
po hui z takimi ludźmi nawet udawać, że masz dobry kontakt XD


@buczubuczu: przestałem udawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zachowaj sie porzadnie i jak nie chcesz robic afery ze starą to kaz zonie ogarnac matke


@Messix: właśnie na razie stosuje ta taktykę, ale powiedziałem wprost że jak nie będzie szanowac granic to z nią jadę, jeszcze chwilę jej daje na ogarnięcie.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: To po co ją wpuszczasz do domu? Twój dom, Twoje zasady. Jak nie chce się dostosować to out, jak będzie napieprzać w drzwi, to dzwonisz na policję. Krótko z takimi.
  • Odpowiedz
@DJ_QBC dlaczego pozwalasz jej się rządzić u siebie? postaw się albo czuj się jak intruz u siebie bo „mamusia” przyjechała. Wiem co mowie
  • Odpowiedz
@DJ_QBC: co dziesięć minut wam smrodzi szlugami i drzwi nie zamyka? Nawet najbardziej bezczelni nałogowi palacze w mojej rodzince proszą by za nimi zamknąć by się nie niosło. O_o
  • Odpowiedz
  • 48
@DJ_QBC mając male dziecko, pozwalasz na ten smród w mieszkaniu? Miej świadomość że to nie tylko smród, ja bym jej dał ultimatum, albo nie pali jak u ciebie mieszka, albo niech #!$%@?, może wtedy pantoflu twoja by zobaczyła co mamusia woli, rodzinę czy fajki.
  • Odpowiedz