Wpis z mikrobloga

I kupiliśmy to nasze pierwsze autko w UK: Fiat Punto Sporting 16V, 2004. Mamy go 2 dni. Wczoraj powiało spalonym olejem wg mnie; wg mojego chłopaka spalonym plastikiem z wentylacji. Mimo, że ma świeży przegląd na rok, trzeba go będzie postawić do serwisu i zrobić swój przegląd :(

Ech życie...

#emigracja #uk #wielkabrytania #anglia #samochody #motoryzacja #kupnoauta #gorzkiezale #tyleprzegrac
  • 15
@ArpeggiaVibration: Rozumiem. Jeżeli czuć spalonym olejem pod maską to być może z powodu jakiegoś drobnego przecieku olej dostaje się na rozgrzaną rurę wydechową. Na noc możecie podłożyć jakiś karton pod auto żeby ocenić czy są jeszcze jakieś wycieki - tak czy siak jeżeli to jakaś uszczelka (nie pod głowicą) to wydaję mi się, że nie będzie dużo roboty.
@bazingaxl: Lewa dolna szostke / chyba ;) / plombowalem w zeszlym roku zaplacilem 100. Ale bylo calkowicie private, bo wypadla mi plomba w czwartek, w piatek po poludniu mialem wyjazd i nie chcialem odwlekac na umowienie wizyty na poniedzialek - bol zeba w trasie to katastrofa. Poza tym nigdy nie robilem zebow w UK, po prostu mam zdrowe ;)