Wpis z mikrobloga

Witajcie!

Jako, że zbliżają się święta (a w zasadzie dziś wigilia) to czas czynić dobro. Jak może już niektórzy wiedzą, jestem z wami (na koncie oficjalnym) blisko 7 lat. To dzięki ludziom z wykopu otrzymałem pierwsze wsparcie w postaci pozytywnych komentarzy, subskrybcji czy łapek w górę (za co do dziś wam wszystkim dziękuje, w szczególności: @DeathFromSandman @Art148 @LisiaNora).

Wczoraj udostępniłem post w moich mediach społecznych o wsparciu dla Igi , a dziś postanowiłem, że osobiście zaangażuje się w pomoc naszej kochanej Mirabelce, w celu uzyskania kolejnych, dodatkowych funduszy do jej upragnionego celu.

Na wzór @Pandzia_art i jej licytacji , wraz z Filipek Czerwińskim z kanału Mafia PL chcemy zachęcić również do wzięcia udziału w licytacji, które przedmiotem będą następujące rzeczy:

1. Książka Filipa Czerwińskiego (Mafia PL) i Piotra Szatkowskiego (Kryminalna Polska) - "Pershing. Król życia" z imienną dedykacją i podziękowaniem za wsparciem zbiórki dla Igi.
2. Reklama przed filmem na kanale Kryminopedia Twojego przedsiębiorstwa lub Twoich usług.

Zapraszam do brania udziału w licytacji, oraz do polubienia postu tak, aby jego zasięg doszedł do jak największej ilości osób z naszego Wykopowego community.

Obie licytację zaczynamy od 10 złotych, jedyne o co proszę, to o zachowanie następującego szablonu podczas pisania postu:
Książka - x zł
Reklama -x zł

Koniec licytacji w środę (tj. 27.12) o godzinie 16:00!

@ignis84 - kochana jesteś wielka! Zobaczysz, jeszcze skopiemy dupę temu paskudztwu :)!

Tagi dla zasięgu:
#pomagajzwykopem #licytacja #wykopdlaigi #licytujedlaigi #pomagamy #mafia #przestepczosc #kryminalne #kryminalistyka #policja
KryminopediaYT - Witajcie!

Jako, że zbliżają się święta (a w zasadzie dziś wigilia) ...

źródło: 112

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
Super, podpiąłem do znaleziska. Dzięki za zaangażowanie @Kryminopedia_YT i powodzenia wszystkim licytującym. Wesołych Świąt! (ʘʘ)

PS nadal można wziąć udział w zbiórce bezpośrednio na stronie siepomaga Igi, więc jeżeli ktoś nie czułby się na siłach w licytacji (bo podejrzewam, że kwoty mogą być bardzo ładne) - nadal można dołożyć swoją cegiełkę również tam.
  • Odpowiedz