Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski #seks #zalesie #przegryw #tinder

Umówiłam się na randke z chłopakiem poznanym na tinderze. Spotykaliśmy się pół roku, myślam że jest idealny, dobrze się dogadywaliśmy, nie zachowywał się jak typowy napuszony samiec alfa.

Pewnego razu zainicjował seks i zrobił mi m**e po wszystkim wyszłam do łazienki i zmylam makijaż, bo chialam juz isc spac. Wtedy zaczął wyjeżdżac do mnie z tekstami: Tego się po tobie nie spodziewałem. Żartujesz sobie?
Jak wytłumaczyć jemu ze nie jestem mu nic winna? Dlaczego mężczyźni zawsze oczekują, że jak zrobią kobiecie dobrze z własnej inicjatywy, czy gdy zaproszą ja na kolację lub kupią prezent robią to, w nadziei że kobieta zrobi i l0da? Dlaczego nigdy nie starają się bezinteresownie tylko oczekują w zamian seksu a jak go nie dostają to są śmiertelnie obrażeni?

Czuje się jak towar i dz*wka przez takie traktowanie. Absolutnie każdy mężczyzna, który doprasza się o seks jest dla mnie skreślony. Ja nigdy nie proszę mężczyzny żeby mnie pocałować albo rozebrał, bo było by to poniżej mojej godności. Ale faceci nie mają wstydu żeby o to prosić kobietę.

Każda moja randka tak wygląda. Nie mam problemu z tym gdyby facet na pierwszej radce chciał się do mnie dobierać pierwszy, proszę bardzo, ale ode mnie nic nie dostanie w zamian. Umawiam się czasami na 2 spotkanie, bo myślą że miałam zły dzień lub jestem nieśmiała, na drugim spotkaniu zachowuję się tak samo później urywaja za mna kontakt albo myślą że coś ze mną jest nie tak. Wszystko kreci się wokol f*ta.
Jak będę miała taką potrzebę to sama będę dobierała się do faceta, dlaczego oni nie potrafia tego zaakceptować i chcą robic wszystko na siłę coś za coś? Każdy chłop taki jest, nic dla kobiety nie zrobi bezinteresownie
  • 22
  • Odpowiedz
@klewerewel:

Każdy chłop taki jest


Takich wybierasz ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie, nie każdy taki jest

Wiadomym jest, że jeżeli chłop jest atrakcyjny i ma przeważnie dziewczyny do wyboru to sobie pozwoli, dochodzi do tego fakt, że obecnie kieruje się taki seksualny trend, wszędzie cyc00chy gołe klaty i d00pska
  • Odpowiedz
Dlaczego nigdy nie starają się bezinteresownie

@klewerewel: a ty się starasz bezinteresownie?
Jeśli nie ma relacji emocjonalnej - a na pierwszej randce raczej nie ma - to oczekiwanie wzajemności jest czymś normalnym. Z jakiego powodu oczekujesz że faceci mają robić coś dla ciebie bezinteresownie? W kawiarni też oczekujesz że dostaniesz kawe bezinteresownie?
  • Odpowiedz
@klewerewel: to jak się umawiacie żeby mieć sponsorowane obiadki i jakieś inne duperele to co wy dajecie w zamian? widać w tym baicie że betabankomat stwierdził że nazbierał wystarczająco kuponów ze sponsoringu na segs
  • Odpowiedz
@klewerewel: dlaczego kobiety zawsze oczekują że jak zrobić im się dziecko to będzie się też płacić alimenty czuje sie jak bankomat. Jak wytlumaczyc dziewczynie ze nie jestem jej nic winien?
  • Odpowiedz
@klewerewel:

- spotkanie z dziewicą - cała drży jak ją złapiesz za rękę, jest cała mokra jak dotkniesz jej kolana, po okresie w którym poznajecie swoje ciała zamienia się w demona seksu który pragnie wszystkiego spróbować i zaspokoić wybranka na 1000 sposobów, sama kupuje Kamasutrę

- laska z tindera aka @klewerewel - po zrobieniu przez chłopa minety zmywa makijaż i idzie w kimę, czułość i bliskość traktuje transakcyjnie, wieczne JA JA
Dietetyq - @klewerewel: 

- spotkanie z dziewicą - cała drży jak ją złapiesz za rękę,...

źródło: 64dd5b2860b66c4e733c8bbce3c2bf2d

Pobierz
  • Odpowiedz
@klewerewel: czysta roszczeniowość kobiety! To po cholerę mu pozwalasz na minete skoro nie masz najmniejszego zamiaru odwzajemniać zainteresowania? To Twoja wina! Najpierw pozwalasz inicjować sex a potem przerywasz bez powodu. Każdy normalny by się wkurzył. To jak splunięcie w twarz.
  • Odpowiedz
@klewerewel nie mogę z takimi księżniczkami jak ty. Zamiast facetowi obciągnąć to się stroszysz i udajesz taką wyjątkową. Chłopak będzie chodził z jajami obolałymi bo ty masz świętojebliwe oburzenie "jak to? Nie rozumim?" Ogarnij się młoda bo wyżej srasz niż dupę masz. Szkoda czasu na takie paniusie jak ty.
  • Odpowiedz