Wpis z mikrobloga

@tellet: O nie, nie kupił karty RTX, w cenie podobnej do 6700 XT, która wyrabia za mało klatek żeby dało się płynnie grać z RT.
Przecież w budżecie 6700XT to jest jakiś gówno3060ti - co na tym z RTX odpali w 60fps - pasjansa?
Do RT to mają sens jakieś topki danej generacji, a nie najniższa dostępna karta w serii xd
  • Odpowiedz
@ExtraIntrowertyk: powodzenia i obyś nie miał problemów z r*deonem, ja mam od października 6800xt i nadal nie potrafie ustawić tego ścierwa żeby sie nie stutterowało i działało sprawnie. #!$%@? amd, nvidia zawsze była dla mnie plug and play a po kupnie tego gówna od czerwonych więcej czasu spędzam w adrenalinie niż w gierkach xD
  • Odpowiedz
@Rachey spokojnie z dlss i rt ta karta ciągnie cybera i sporo innych gier - wiem bo miałem tą kartę i nie było mniej niż 60 FPS. DLSS zjada FSR i nawet nie ma co z tym dyskutować
  • Odpowiedz
Spokojnie pogra, nie ma co go straszyć


@Szala: ale czy ja napisałem, że nie pogra?
Pewnie że pogra.
To tak jak kupowanie najmocniejszej dacii dokker - no pojedzie, pewnie że tak!
@Bin_Laden Wiadomo, że jakieś tam wodotryski to nic w porównaniu możliwości wysrania 3000 klatek w "ce es jedensześć na didast".

która wyrabia za mało klatek żeby dało się płynnie grać z RT.

@Rachey: Nie musisz włączać RT
  • Odpowiedz
  • 84
Ja #!$%@?, człowiek sobie jako takiego kompa dla zabawy złożył a tu wyszło że już wybrałem przez przypadek frakcję i mam kosę z zielonymi xDD teraz muszę bronić honoru Radeona w internetach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tellet: W testach ten RX wychodzi lepiej niż 4060 w tej samej cenie, no i ma 12gb vram vs 8gb w rtx. Czemu miałbym wybrać nvidie? Bo zastanawiam się nad kupnem karty i zawsze preferowałem nvidie ale jak sprawdzam w internecie to wszystkie głosy wskazują że lepszy będzie rx.
  • Odpowiedz