Wpis z mikrobloga

Rozdajo pieniądze!

Drogie mirasy. Jestem z zespołu odpowiedzialnego za PLNcoina. Specjalnie dla WYKOPU robimy KONKURS! Każdy kto temu wpisowi da plusa będzie brał udział w losowaniu 1000 PLNc- skontaktujemy się z tą osobą. Deklarujemy się że każdy nick przepiszemy ręcznie na karteczkę, wrzucimy do miseczki i dzisiaj nagramy filmik z losowania, który wrzucimy tutaj.

Koniec plusowania o godzinie 19.

Rozdajemy też 2 miliony PLNc, które uzyskamy z preminingu. Należy zarejestrować się na stronie http://2mln.plncoin.org. Każde założone konto dostaje 100PLNc i dodatkowe 30PLNc za każdego zwerbowanego usera.

#kryptowaluty #plncoin #plnc #rozdajo #pieniadze #januszebiznesu
  • 41
@UowcaTroli: Absolutnie nie mamy zamiaru znikać. Na pewno nie umrzemy na starcie. Prowadzimy rozmowy z różnymi serwisami. O nowościach będziemy informować pod tagiem #plnc .

Co powiecie na to żebyśmy się zgłosili do administracji Wykopu? Żeby dołączyli do naszego projektu i go wsparli. Myślicie ze jest szansa?
@WalutowyKrol: Portfele są jeszcze niedostępne, ale można się już rejestrować? Jeżeli tak to w jaki sposób dostanę potem trochę mojej cebuli? Poza tym, skoro macie jakieś inne domeny to zróbcie przekierowanie, najlepiej 301.
@WalutowyKrol: Ale nie chodzi o to, żeby strona była dostępna pod kilkoma domenami, ale żeby było przekierowanie do tej właściwej. Google raczej krzywo patrzy na coś takiego (w sumie nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś tak było i wątpię, by się zmieniło, kwalifikowało się nawet jako duplicate content).